Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Amióta a szüleim elváltak ( 8 éves korom óta ) azóta nem vagyok valami jóba anyával. Volt egy időszak amikor igen, de az kb. 1 évig tartott, amikor még a másik barátjával volt együtt. Nagyon hirtelen haragú, néha nem is számítok rá, és megüt. Sok példa volt már rá. Pl. Egyszer nyáron vizi puskáztunk es viccbol anyara is spricceltunk de csak egy csepp ment ra. Erre olyan merges lett, hogy megvert egy felmosoruddal, utana pedig ram ontott egy jeges pohar vizet. Masik pelda ami nem reg tortent, hogy mentunk a kocsival es elkezdte a magáét mondani. Azt mondta apám anyjára a mamámra, hogy egy k...a es hogy rengeteg pasija volt. Csodalkoztam, hogy ezt pont anyám mondta és válaszoltam, mégpedig azt, hogy "neked is volt mar sok baratod apa ota" erre ugy arcon vagott vezetes kozbe, hogy nem is szamitottam ra, raadasul majdnem neki ment egy fanak. Tudnek meg sok ilyen helyzetet mondani, de az bele telne egy konybe mire befejezném. Szóval anya mostani baratja nem szeret engem. Sokszor beszolt mar pl ilyet hogy kicsi a mellem de anyat egyaltalan nem zavarta, sot multkor egyutt mondtak ram, hogy szemetlada vagyok, amiert a 6 eves tesomat megprobaltak apa ellen forditani, en pedig csak annyit mondtam tesomnak, hogy nem anyam baratja az apja. Es annak ellenere, hogy a szuleim elvaltak apam sokat torodik velunk. Anyam pasija pedig nem is ismeri, es ismeretlenul elkezdte degradalni az apam, hogy cigany. A tobbi szot mar nem is irom le mert csunya. Sokat veszekedtunk anyam baratjaval emiatt. Aztan szepen elvonultam toluk, mivel mar minden hetvegen itt van. ( kulfoldon dolgozik ) es elvileg itt lakik nalunk. Volt 1 hetvege amikor nem jott, mert dolgozni kellett. Akkor kedves volt velem anyám. Egyik nap volt olyan szerencsem, hogy talaltam egy 20000-est a foldon. Anyam egybol azt feltetelezte, hogy loptam.Adtam neki egy szal tulipant, hatha jobb lesz a viszonyunk. Erre annyit mondott, hogy ezt is a foldbol facsartam ki, mint a penzt, Nem pedig a 20000-bol vettem. Ez nagyon rosszul esett. Aztan anyam baratja azt mondta tesomnak, hogy en mindig hazudok, nehogy megsajnalon engem, egy szavam se igaz. Mondtam anyanak, hogy nem mindegy honnan van? Az a lenyeg, hogy adtam. De ezek szerint neki csak az számít ajándéknak, ami pénzből van. Nyáron megyek nyaralni apával, ezért kell a penzem költő pénznek, mivel anyától már nem kapok zsebpénzt, és nagyon örülök, hogy legalább ennyi szerencsém volt. Tesómnak pedig én szóltam, hogy anyáknapja van, és rajzolt egy szivet es bele irta, hogy boldog anyák napját. Ezért őt szét dícsérték, én pedig csak leszidást kaptam. És nem csak a virágért, hanem mert nem adtam puszit. Ma találkozunk apával, azaz csak én, mert a hugomat elvitte anya meg a barátja. Mát megbeszéltük hugommal, hogy velünk jön, anyám barátja mégis befolyásolta, hogy menjen velük. Azt mondták anyáék, hogy nem akar apához jönni tesóm, és csak úgy elvitték. Pedig nekem azt mondta akar jönni, de anyám barátja valahogy tele beszélte a fejét. Ti mit gondoltok erről? Rossz családba születtem, vagy velem van a baj? Szerintetek szülő az ilyen?

2017. máj. 7. 09:32
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Anyád egy idióta már bocsánat. Nem lehet vhogy elintézni, hogy apukádhoz kerülj? Azután én anyádra rá sem néznék
2017. máj. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tudtok apukádhoz költözni ?

Hívd fel sunyiba és mondd el neki ezeket,vagy menj be a rendőrségre(tesód is tudja bizonyítani +ha esetleg van nyoma is akkor sikered van)

Anyád egy szemét idióta.Költözzetek el amint lehet !

2017. máj. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jogilag: sajnos csak úgy hipp-hopp, gondolok egyet, és elköltözök apához, nem lehetséges.


Pedig az lehetne a jobb élethelyzet számodra.


Ehhez bírósági határozatra van szükség.


Vagy kérj tanácsot innen:


[link]


(vagy az iskolád alkalmazott pszichológusától, tanárodtól)


Segíteni fognak.

2017. máj. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gyámhatóság.
2017. máj. 8. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Kedves Kérdező! Próbálj beszélni apukáddal a problémáidról.Ha van lehetősége (van hol laknia, van munkahelye,tudja a felügyeleted biztosítani) vállalni a nevelésed,akkor elintézhető, hogy nála legyél a továbbiakban. Ugyanez a a helyzet akkor is,ha a van pl nagyszülő, akinél el tudnak helyezni és akinél szivesen laknál.Ennek elintézéséhez Gyámhivatalhoz kell majd fordulnotok.
2017. máj. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!