Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tenyleg ekkora szar lennek?...

Tenyleg ekkora szar lennek? Vagy anyamban van a hiba?

Figyelt kérdés
Nos kezdjuk ott hogy a szuleim elvaltak es az ocsem tipikusan anyam asszony katonaja. Meg most is anyaval aludna estenkent ha anya pasija nem koltozott volna ide hozzank. Eleve anya azt mondta a valaskor hogy a mi kenyelmunk lesz innentol az elso es ebbe a hazba tobbet pasi nem teszi be a labat. Ezzel a pasival mar ismertek egymast de az elso randik valamelyiken lefekudtek ra 2 hetre mar idekoltozott es tervben van a 3. gyerek is amit anyam kijelentett h csak azert szulne mert a pasinak meg nincs es mert nem akar egyedul maradni. Hozzateszem en igy is alig kapok ruhat, 2 evente kapok uj cipot, ha tehetne minden cuccomat a kinaiba venne es azt se tudja hihy fogja fizetni az egyetememet (orvosi) holott apukam havi 200E-el tamogat es anya is kb annyit keres de mindenen sporol a Nutella helyett szar mogyoros kremet vesz a hutoben szinte csak az van amit ok szeretnek, ok egesz reggel a furdoben vannak este meg 1 orat pocskol a pasija es en meg reggel 5 percet ha kapok a furdoben. Kocsink van de egyszer sem ultem benne nem visz el sehova, suliba se, o is inkabb buszozik az ocsemmel. Pedig nalunk rosszabb anyagi helyzetuek is megengedhetik nem ertem ezt a mokus a teli alom elott dolgot nala es az utobbi idoben egyre jobban idegesit. Mar eskuszom rosszul erzem magam ha elkerem a penzt a buszjegyre mert atmegyek egy masik varosba. Mozira, szorakozasra nem ad penzt, zsebpenzt sem. Apa szokott tamogatni es en vele is jovok ki jobban. Szeretek vele lenni, de amint belepek ebbe a hazba elaraszt a stressz es a feszultseg. Azt varom mar hogy mikor lesz sajat keresetem es sajat lakasom. Egyebkent a kerdest kozvetlenul a mai incidens miatt irtam ki: mindennek elhordott engem egy utolso szarnak es hogy soha tobbet fel ne merjem koszonteni anyak napjan mert ocsem megosztotta azt a Fb-os sablon anyak napjas cuccot ami szerintem tok ciki hiszen ezt az ember ne nyilvanossag elott intezze mi is vettunk egy szep csokor viragot es felkoszontottuk amikor hazajott. De nem Fbon hogy mindenki lassa es en ezeket rohejesnek tartom, kb csak a nagymamak gondoljak ezt cukinak. Erre en odakommenteltem h "nyalizik az ocsi" de teljesen viccol semmi bunko szandek nem volt mogotte. Egyik baratnom is azt mondta ra hogy vicces es nem egy eretlen szemely. Anya viszont kiakadt es kozolte hogy soha tobbet nem kell felkoszontenem semmilyen formaban mert ugysem orulne neki...

2017. máj. 8. 18:29
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:
Egyebkent 17 eves lany vagyok ha ez szamitana
2017. máj. 8. 18:30
 2/37 A kérdező kommentje:
Ja es meg annyit hogy van baratom lassan 10 honapja es amikor itt van hetvegen anyam allandoan ezekkel jon hogy: nem bir kenyelmesen szarni mert itt van a baratom, tobb a rezsi (hozzateszem a villany ugyanannyi igy a viz kb kevesebb mint amikor hajat mosok de van hogy nem is itt furdik) meg jon azzal hogy mennyi penz etetni a baratomat. Az etetese kimerul a melegszendvicsben es a muzliben es eleve mindig a baratom rendel 2000ft-ert pizzat vagy gyrost es egy csomoszor azt esszuk meg mindig meghiv engem mindenhova es anyam meg a +3l viz miatt problemazik meg hogy pentek estetol vasarnap delig itt van. HOLOTT az o pasija mar lassan egy eve itt el velunk es ki nem allhatom, allandoan dumal es hulye meglatasai vannak a vilagrol. Csak az lehet a jo amit o mond...
2017. máj. 8. 18:37
 3/37 anonim ***** válasza:
77%
Mit kéne fizetni az egyetemen? Gondolom államira mész. Nutellát akarsz? Elmész diákmunkára és megkeresed az árát. Én 17 évesen örülnék ha egyáltalán megengedik hogy a pasid ott aludjon, nem lenne kötelességük.
2017. máj. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
65%
Tényleg.
2017. máj. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
79%
Vessző, vessző, vessző!!! Annyira utálom, amikor a legújabb okostelefonról pötyög valaki, és arra nem képes, hogy normálisan írjon. Az ékezet meg aztán vágyálom. Fél perc leszedni egy magyar billentyűzetes appot. És nem hinném, hogy siettél, hiszen idehánytál egy regényt.
2017. máj. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
89%

az a baj, hogy veled van a hiba.

az egyik az, hogy a nutella helyett vett "szar mogyoros krem" is eheto, ha nem tetszik, veszel magadnak nutellat apad penzebol.

a kommented eleg bunkosag volt, ha tudtad, hogy neki fontos a fb. ( en se ertem azokat, akiknek a fb szamit, de nem tiprok a lelkukbe).

sokadreszt a sajat hazaba mar csak joga van eldonteni h ne legyen ott vki mnden aldott hetvegen, amikor te amugy is csak 17 eves vagy!!... menjetek neha a srachoz.

2017. máj. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
96%

Van diákmunka, ha márkás ruhák kellenek, sok cipő meg nutella. Egyetem mellett is lehet dolgozni, ösztöndíjat is szerezhetsz. Édesanyád barátja pedig azért lehet nálatok, mert mégiscsak ő keresi a pénzt, és fizeti a lakást.

Ha pedig annyira nem felel meg az anyukáddal való együttélés, miért nem költözöl apukádhoz? Ha jobban is érzed magad vele, szerintem egy próbát megérne.

A facebookos köszöntést pedig mindketten túlreagáltátok.

2017. máj. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Ti nem ertitek apa is allandoan mondja hogy eleg penzt ad anyanak es szanalmas latni hogy abban a cipoben jarok meg mindig amit egy eve osszel vett nekem es kepzeld jarok diakmunkazni de szerintem senki se varja el egy gimnazistatol hogy dolgozzon, nekem a tanulas a fo feladatom a barataimra igy is alig van idom. Anyam meg igenis kolthetne kicsit rank is de ehelyett kenyersutot vesz,maganak draga cipot es hasonlok azt a penzt amit apa ad elnyeli a fekete lyuk.
2017. máj. 8. 19:14
 9/37 A kérdező kommentje:
Es a 3asnak meg uzenem hogy az ovrosira csak a konyvek ara 100E felett van jarj utana mielott okoskodsz. Kellenek jegyzetek, koli, kaja, utazas...soroljam?
2017. máj. 8. 19:14
 10/37 A kérdező kommentje:
Ja es szivesen koltoznek apahoz de akkor anya kb kitagadna egy eletre es azert nem irtam vesszot mert igy gyorsabb de imadom hogy ezen az oldalon belekotnek mindenbe
2017. máj. 8. 19:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!