Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti hogy mondanátok/mondtátok...

Ti hogy mondanátok/mondtátok el a szüleiteknek hogy biszexek vagytok?

Figyelt kérdés
Bisex vagyok és úgy érzem készen állok hogy elmondjam a szüleimnek.Jelenleg egy barátnőm van amiről ők semmit sem tudtan.Szerintem a rózsából már anyukám sejthette.Valami tipp hogy hogyan és milyen körülmények közt mondjam el?

2017. máj. 8. 21:24
1 2
 1/13 anonim válasza:
95%
Anya, Apa. Biszex vagyok. Egyik ismerösöm legalábbis így mondta el, és teljesen jól fogadták. Oda állt eléjük és nem várt, egyből kimondta.
2017. máj. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
74%
szerintem el fogják fogadni, de azéet a hetero kapcsolataidnak jobban fognak majd örülni
2017. máj. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
19%
most homo vagy hetero? ne szórakozz már, a biszexualitás csak egy rossz divat..
2017. máj. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
elösször én azért kideríteném hogy hogy álnak az "LMBTQ" emberekhez...és csak aztán mondanám el
2017. máj. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%
Az én apám kitagadna, ha ilyennel állítanék haza.
2017. máj. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én először kideríteném, hogyan állnak hozzá ehhez a dologhoz (ezt már kábé feltérképeztem). Aztán ha egyszer barátnőm lesz, azaz azonos nemű partnerem, akkor először anyám elé állnék oda. Röviden felvezetném, hogy van most valaki az életemben, aki lány, tehát biszex vagyok. Vagy fordítva, előbb mondanám el, hogy a lányokat is szeretem, aztán azt, hogy barátnőm is van. De az biztos, hogy előbb anyának mondanám, mert ő könnyebben venné. Aztán elmondanám apának is, de lehet, előtte megkérdezném róla anyát, hogy hogyan is adhatnám elő neki.

De igyekeznék minél egyenesebben és tömörebben beszélni.


Röviden: először egyik szülőmnek mondanám el, majd a másiknak, minél egyszerűbben, és egyszerre "coming outolnék" és mondanám el, hogy párkapcsolatom van.

De! Ez még nem történt meg - csak egy álom, hogy én így csinálnám, ha úgy alakulna.

2017. máj. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
46%

Én ezeket a kérdéseket sosem értettem. Miért kéne elmondani a szülőknek a nemi hovatartozásodat? Szerinted melyik szülő akar erről beszélni?

Szülőként én nem tartom olyan fontosnak, hogy a felnőtt gyerekeim megmondják kivel, hogyan fekszenek le. Ez mindenki magánügye.

Ha eljön az ideje úgyis megismerjük a gyermekünk élete párját és mindegy, hogy férfi vagy nő. Majd akkor ráér a szülők elé állni. Miért kell a szülők torkén lenyomni azt amiben még magad sem vagy biztos?

Tudod én toleráns vagyok. Ha a lányom a nőket szereti, elfogadom, ha a fia a fiúkat szereti elfogadom. Erre sokan azt mondják, hogy persze, hogy elfogadom, hiszen ez divat majmolás, ő ilyen. De akkor döntse el, hogy fiút vagy lányt szeret. Aki azt mondja biszex az maga sem tudja mit akar. Egy hetero nem fog azonos neműekkel szexelni, ahogy egy meleg sem fog nővel lefeküdni. Szóval legyél tisztábban magaddal, és ne nyomd le a szüleid torkán a bizonytalanságodat.

2017. máj. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
28%

Biszex..a legrosszabb fajta .Leginkább divatmajmolók, félreértelmezett tolerancia hívők. Teljesen mindegy neki kivel szexel ,jöhet bárki,mindegy hogy kuki vagy nuni csak legyen már valami.Jó esetben az állatvilág nem izgatja fel.


A helyedben leülnék és megvárnám míg elmúlik ,vagy döntenék.de a szülőket nem kellene még terhelni ezzel.

2017. máj. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
32%
Nem muszáj elmondani, ha félsz a következményektől. :) Mivel nem homoszexuális vagy, hanem biszexuális, lehet, hogy soha nem jönnek rá. Még lehet különböző nemű párod is. Általában nem szokták a szülő ezért kitagadni a gyereküket, akkor sem, ha nem fogadják kitörő örömmel.
2017. máj. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9%
Sehogyan. Semmi közünk egymás szexuális életéhez.
2017. máj. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!