Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csinaljak ha anyukam...

Mit csinaljak ha anyukam megbantott viszont nem tudom h mondjam meg neki? Es fogalma sincs h mi a bajom.

Figyelt kérdés

2017. máj. 11. 07:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Segíthet, ha leírod, ami bánt és ezt adod oda neki azzal, nem tudod, hoyg mondhatnád el, ezért írtál.


Ennek az is elönye, hogy jobban emg tudod fogalmazni, ami bánt és véletlen sem "bántasz vissza" vele.

2017. máj. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Anyu, a múltkor nagyon megbantottal azzal, hogy. ... Ez azért nem annyira bonyolult
2017. máj. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Amikor megbántott akkor kellet volna mondani neki.

Most meg nem tudod hogy hozd fel a témát ugye? Nekem is szokott ilyen lenni. Ezért én direkt vagy úgy viselkedek hogy rákérdezzen "mibajod lányom" vagy direkt úgy terelem a szót mert amíg nem mondom el neki ideges vagYok én is. De tudom milyen érzés. Én se tudok így random neki állni a reggeli kávé után hogy "te anyu hallod...?" Próbáld meg amit fent irtam.

2017. máj. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
Néma gyereknek anyja sem....
2017. máj. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
28%

Mi sem tudjuk, jó lenne, ha kiírnád.


Lehet valami teljesen felesleges hülyeségen hisztizel (nem ez lenen az első eset), de az előfordul, hogy tényleg bántót miondott.

2017. máj. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
kinyitod a szád és elmondod
2017. máj. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem duheben mindig semmirevalonak es haszontalannak nevezett. Pedig vegtelenul jo anya es mindennel jobban szeret. Mondanom se kell, milyen onbizalommal rendelkeztem. De egyszer visszaszoltam h azert csinaltam igy mert ugyis haszontalannak es semmirevalot mond ram. Szegeny elsirta magat, hogy azt duheben mondta. Es bocsassak meg. Lehet hogy nalad is egy egyszeru szo amihez nem biztos hogy tarsulnia kell jelentesbek
2017. máj. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 gyilki válasza:
0%
Kinyitod a szádat és elmondod neki. Nem fog megharapni hidd el.
2017. máj. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 popeszku válasza:
Én is így éreztem,sokszor veszekedtünk,aztán hirtelen meghalt szegény nemrég,hirtelen mindent megértettem,minden az irántam érzett szeretete,aggodalma miatt volt,már nem tudok bocsánatot kérni.Szeresd a mamádat,vele mindent meg lehet beszélni,még ha nem is egyezik a stílusotok.
2017. máj. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#8.

Nem tudhatod, hogy ő mit él meg megharapásként!

2017. máj. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!