Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párom megbántott valamive...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom megbántott valamivel, és finoman elmondom neki, akkor ő van megsértve. Mit csináljak? (nő vagyok)

Figyelt kérdés

Én ha megbántom elnézést kérek tőle, igen már volt hogy tényleg csúnyán megbántottam, de azt már tisztáztuk, és lezártuk. Amúgy is mindig érzékenyebb, pedig igyekszem finom köntösben tálalni neki ha valami rosszul esett tőle, de akkor megfordítja és azzal jön hogy neki ez rosszul esett. Már beszéltem vele erről, és közöltem vele hogy ezentúl nem fogok neki elmondani semmit. Inkább megtartom magamnak a bajaimat, arra meg azt mondja ne tegyem, legyek továbbra is őszinte. Mit csináljak, tanácstalan vagyok, sírok. Nagyon szeretem :(

(mielött kérdezi valaki, igen egyke)



2017. febr. 5. 14:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Konkrét szitu ? Gyakran esnek rosszul tőle dolgok ?
2017. febr. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem kellene megbántódni. Szörnyű úgy lenni valakivel, hogy te csinálod a dolgaid neki meg az fáj folyton. Szóval nem csoda, hogy bántja a barátodat, hogy te ott vagy megbántva már megint. Hagyd abba ezt az ez bánt az bánt dolgot.
2017. febr. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Milyen szép szenvedő szerkezetbe rakta a kettes. Megbántva, megbántódva... ej, remélem, nincs senkid.
2017. febr. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hozzátenném hogy nem sűrűn bántanak meg dolgok, ha igen vagy elfelejtem és nem szólok, vagy finoman megjegyzem hogy megbeszéljük.
2017. febr. 5. 16:54
 5/10 anonim ***** válasza:

hát ez elég gyatra egy kapcsolat már nem is haragudj

a barátod nagyon gyerekes még,másnak a véleménye az megsérti

tipikus...az ilyen mindig úgy csavarja hogy aztán te érzed magad szarul és még te kérsz bocsánatot amiért szóltál...ez gáz

az igazságért sose kérj bocsánatot

mond el neki ha megbánt és kész,hagy ott utána,aztán had durcizzon

2017. febr. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2017. febr. 5. 17:55
 7/10 anonim ***** válasza:

Finoman melegitsd be elobb a temat. Hogy szeretnel vele oszinte lenni de van par dolog amit ugy erzel nem tudsz vele negosztani mert nem hallgat vegig vagy kiforgat... erre nyilvan megkerdezi mi az... es akkor mondod el.

De nyugodtan! Ne sertegetve! Ha meg fel hoz valamit "cserebe" jelezd felé ez nem verseny. És ilyen alapon evegig lehetne fehozni mindenre valamit. De te most egy dolgot emlitesz ami rosszul esett es fontos hoy ezt tudja, mert ő fontos neked.

Szoval legyel kedves, mutasd ki szereted (mind e kozben) erezze hogy a megoldast keresed es nem revansot akarsz. ;)

Hajra

2017. febr. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem csak az én pasim ilyen. Képes órákat bőgni ha szólok valamiért. A franc se érti őket!
2017. febr. 6. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod
2017. febr. 6. 15:04
 10/10 anonim ***** válasza:
válald a konfrontációt és mondmeg,hogy ha téged megbánott és szolsz érte akkor nem azért teszed,hogy utána nyalogasd a leklét.akkor arra neked van szükséged mert ő volt tahó.
2017. febr. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!