Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy enyhítsem meg anyumat?

Hogy enyhítsem meg anyumat?

Figyelt kérdés
Anyukám mindennek elhordja páromat mondtam már neki hogy ezzel engem bánt meg de semmi változás. Sose tudta elfogadni mert anyu egy diplomás minimum menedzser férfit álmodott mellém.. párom nem az de rendes ember szeretjük egymást. 8 év után most jutottunk el az esküvő gondolatához anyum természetesen nem örül. Mit csináljak hogy végre elfogadjon minket? 26/l
2017. máj. 12. 06:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha eddig nem ment az elfogadás - ami 8 év- (!) szerintem ezután sem fog.

Maximum a gyerekek - unoka születése enyhítené az ellenszenvet, de ez sem 100%.

Szerintem felesleges ezen rugóznod.

Engedd el ezt a dolgot... ti jól megvagytok, boldogok vagytok és ez számít.

Neki el kell fogadnia, hogy nem vagy gyerek, 8 év alatt pontosan el tudtad határozni magad, hogy mit szeretnél.

2017. máj. 12. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Közöld anyukáddal, h ez a Te életed, nem az.övé! Szeretitek egymást, ideje lenne elfogadnia, bár ha ez 8 év alatt nem ment, nem is fog elfogadni, mindig belétek fog kötni.

Annyi az összes baja a pároddal, h nincs diplomája? Mert ez nem indok szerintem.a

2017. máj. 12. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak rossz érzés mert nagyon szeretem anyumat is nagy szeretetben nevelt fel. Igen ez a fő ok hogy párom mezőgazdaságból él én meg későbbiekben csatlakozom hozzá. Tudni kell én közgazdász vagyok nem erőltették rám de nagyon befolyásoltak hogy ez legyek viszont nem szeretem a szakmám anélkül is másba kezdenék hogyha párom nem volna, de emiatt is párom hibáztatják, hogy miatta adom fel holott nem.
2017. máj. 12. 08:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt anyukád tudja?
2017. máj. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sehogyan, ő eltökélte, hogy a kedvesed naplopóés pont.


Bár én nem nagyon akarnék szóba állni az ilyen csökönyös szűklátókörű emberrel, mind anyud.

Kötelező körök és ennyi.

2017. máj. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogod tudni "megenyhíteni" anyádat sehogy sem. Talán előbb-utóbb majd megbékél a helyzettel, ha látja hogy révbe értél. Egyelőre - gondolom - még aggódik, hogy "mi lesz így veled"..
2017. máj. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!