Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Nektek mikor, a...

Szülők! Nektek mikor, a lányotok kb. hány éves korában tűnne fel, hogy nem beszél a magánéletéről, sosem mesélt fiúkról vagy arról, hogy lenne valakije?

Figyelt kérdés
2017. máj. 13. 14:35
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Utolsó: Mivel barátnőm van és eszem ágában sincs az orrukra kötni :)
2017. máj. 13. 15:30
 12/19 anonim ***** válasza:
52%
Na látod akkor máskor legyél kicsit konkrétabb a kérdésnél. Akkor arról van szó, hogy nem akarod/mered(?) elmondani a szüleidnek, hogy barátnőd van. Nem értenék meg?
2017. máj. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Pont ezért nem konkretizáltam a kérdést. Itt a lényeg, hogy nem akarom a szüleim orrára kötni a magánéletemet (hárman vagyunk testvérek, egyik bátyám meleg, pontosan tudom, hogy viszonyulnának ehez), csupán az érdekel, mikortól várható a bombarobbanás és hogy hogyan tudnám hárítani, itt meg lényegtelen a szexualitásom.
2017. máj. 13. 16:02
 14/19 anonim ***** válasza:

17-18 évesen feltűnhet akár egy szemvillanás is, ha figyel a szülő. Utána pedig a nagy csend is árulkodik.

Utoljára a 16 évesnél lennék még bizonytalan a dologban, ha nem mondja meg.

2017. máj. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Háríts. Mond hogy most nincs időd fiúzni vagy akár azt is mondhatod hogy alakulóban van valami aztán ha legközelebb rákérdeznek mond meg hogy nem illettetek össze. Esetleg elmehetsz "randikra" is. De előbb utóbb rájönnek.
2017. máj. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ha a lányom nem mondana semmit vagy azt hinném,hogy egy idősebb házas pasija van,vagy ezt,hogy egy lánnyal jár.Ha egy korabeli fiúja volna elmondanà. Érdemben nehéz megválaszolni a kérdésedet,mert ez azon múlik,kinek milyen a kapcsolata a gyerekével.
2017. máj. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Csak sok szülő nem jól ítéli meg a kapcsolatát a gyerekével. Anyám elvárná, hogy mindenki mindent elmeséljen neki, bátyáim is ezt csinálják. (Pl hajnali háromkor sírva jönnek, hogy találtak egy csomót és nézze meg) De nekem még nem nagyon hozták fel a témát, csak egyszer hetedikben, mikor közöltem vele, hogy ha lenne valakim, se kötném az orrára, amiből hatalmas felháborodás lett.
2017. máj. 14. 13:11
 18/19 anonim ***** válasza:

Nekem 9.ben volt az első barátom (nagyon fiatalok voltunk és kb 2 hónapig tartott csak..), róla beszámoltam, hogy van, de nem vittem haza. Aztán 10.ben jöttem össze az első komoly barátommal, akivel majdnem 3 évig voltunk együtt. Őt persze ismerték meg simán beszéltem róla anyával. Amióta szétmentünk még nem volt senkim. Néha megkérdezi, hogy nincs e valaki, mondom hogy nincs és ennyi. De azt, hogy mondjuk hű de jó pasikat láttam valahol, azt csak random meg szoktam jegyezni neki, mert nincs ebben semmi rossz.

Szóval nem tudom hány éves vagy (bocsi, ha már írtad) de előbb utóbb fel fog nekik tűnni, hogy nem mesélsz senkiről, és nem viszel haza senkit. Én azért drukkolok, hogy ne akadjanak ki azon, hogy te a lányokat szereted, nem a fiúkat. Nincs ezzel baj. Hajrá :)

20/L

2017. máj. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Köszi :)

17 vagyok

2017. máj. 15. 06:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!