Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, mit gondolnatok ha a...

Szülők, mit gondolnatok ha a lányotok olyan férfitól lenne terhes akit előtte sem kedveltetek?

Figyelt kérdés

23 vagyok, együtt vagyok a barátommal de nem terveztem hosszú távra. Sokat iszik, dohanyzik, nem tanult tovabb, volt már rendőrségi ügye is. Már szakítani akartam mivel ezt nem bírom idegekkel, de becsuszott a baba. Nem tudom, hogy együtt maradunk e vagy sem.


Szülők, hogy fogadnatok el ezt a hírt?


2017. ápr. 19. 21:17
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
* rendszeres tabletta szedés mellett történt
2017. ápr. 19. 21:18
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
23 vagy, nem tokmindegy, hogy masnak a szulei mit gondolnak errol? A sajat szuleid velemenye legyen szamodra fontos, bar nem vagy mar gyerek...
2017. ápr. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%

Ha ilyen problémáid vannak már most,jobb ha meg sem tartod a babát! Egyáltalán minek vagy ilyen ffival,aki ennyire nem jön be!

Szakítani akartál,de a baba miatt vele maradnál,csak azért,hogy ne egyedül küszködj!? Hát jó szemét húzás,bár sok jövőt nem jósolok együtt!

2017. ápr. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem kedvelted, nem kellett volna dugni vele.
2017. ápr. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ebbe ne keverd bele a szüleidet, nézz a tükörbe és beszélgesd meg saját magaddal. Mit akarsz most a szüleidtől, azt, hogy majd ők neveljék fel a gyerekedet, ők tartsanak el bakostul, gyerekestül ?

A férfi akitől a gyereket várod egy megbízhatatlan, link alak, szerinted jó útra fog térni, le fog szokni a piáról, a bűnözésről, elmegy dolgozni majd a gyárba 3 műszakba, haza ad minden vasat és éltek míg meg nem haltok ? xD

2017. ápr. 20. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
csak jól kib..ol saját magaddal, a gyerekkel is, meg a környezeteddel is. Inkább keresnél magadnak egy rendes srácot, aztán annak szülnél **
2017. ápr. 20. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

jobb lenne, ha megszabadulnál ettől a link alaktól, akit semmire se tartasz, és a gyereket se tartanád meg. 23 éves vagy, keress inkább egy magadhoz való srácot és azzal alapíts családot. Édibédi babuci...de elkapálod vele magad egy életre. Már 23 évesen, kapásból egyedülálló anyaként hordanád ki, ráadásul olyan embertől, akit nem is szeretsz, csak a baj van vele, és valószínűleg az is lesz. Ilyenkor azért gondolj arra is, hogy hiába a te gyereked, félig az apjából van, a jó ég tudja attól is mit örököl, amit a legjobb neveléssel se tudnál kigyomlálni, ráadásul mindig az apjára emlékeztetne, és innentől kezdve egy ilyen alaktól született gyerek irányítaná az életedet, hiszen ő kellene, hogy legyen a legfontosabb, az ő igényei alakítanák az életedet legalább 20 évig + a drága link apuci is ott lenne folyamatosan a levegőben valamilyen módon. Nem vagyok biztos benne, hogy később nem éreztetnéd a gyerekkel, hogy csak becsúszott pótkerék a későbbi családi életed foltja. Nagyon sok ilyen gyerek végzi így.

Ezt akarod? Nem akarsz normális életet, amikor boldog vagy, boldogan várnád a férjeddel az első babátokat? 23 évesen még nem vagy lekésve semmiről.

2017. ápr. 20. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
59%

Persze te is tendszeresen szedett tabu mellett lettél terhes. Kérlek, ne nézz hülyének minket jo? Vagy akkor ne dugj ha nem tudsz védekezni, ugyanis megfelelő tabizás mellett nem szokott gyerek lenni.


Egyébként te tudod én alapbol össze sem jöttem volna egy piással, bármekkora farka is van.

2017. ápr. 20. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%

Ne kurd el az eleted

Egy gyerek orokre kapocs kovetkezo 25 ev szenvedni fogsz.

A sorsod donteseid kovetkezmenye.

Ezt ne feledd

2017. ápr. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
95%

Ohh,jah szakítani akartál,meg nem bírod idegekkel,de mondjuk azért kefélgetni tudtál vele...érdekes!


Ittas,dohányzó,bűnöző! Te meg naív pitsa vagy!

Most dobd ki a pasit míg nem késő,és mondd neki,hogy nem az övé a gyerek,ha egyáltalán meg akarod tartani.

2017. ápr. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!