Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csinálnátok, ha a már...

Mit csinálnátok, ha a már dolgozó lányotok közölné, hogy barátnője van két éve és szeretnének összeköltözni?

Figyelt kérdés
Előtte voltak fiúval kapcsolatai amikről tudtatok. Hogy reagálnátok?

2017. ápr. 14. 13:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%
Úgy, ahogy egy szülő reagál arra, ha boldog a gyereke? Gratulálnék, és szeretném megismerni az illetőt.
2017. ápr. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
30%
Konnyen beszel, aki nincs ebben a helyzetben!!! Nem olyan konnyu am rezzenestelen arccal fogadni ezt a hirt. Kesobb, mar persze elfogadja az ember, de 1. Korben nem fog lelkesen eljenezni hozza, ez nagy tevhit.
2017. ápr. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Gondolom bármilyen esetben meglepő lenne márcsak az a tény is, hogy két éve párkapcsolata van és a költözés is.
2017. ápr. 14. 13:35
 4/17 anonim ***** válasza:
66%
fogalmad sincs, ebben a helyzetben vagyok.e, maradjunk annyiban. Első voltam.
2017. ápr. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
42%
Elég morcos lennék, hogy annyira nem vette a fáradtságot, hogy 2 év alatt bemutassa
2017. ápr. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%

Elgondolkodnék, hogy mit rontottam el, hogy két éven át hazugságban kellett élnie és nem merte elmondani nekem, a saját szülőjének.

Mi a fontosabb, a látszat, a megítélésetek, vagy a gyermeked boldogsága?

2017. ápr. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
55%
Próbàld megérteni kérlek! Ilyenkor harcol önmagával is az ember.. Mindenkinek nehéz! 27/bi lany
2017. ápr. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%
Erre nehéz válaszolni. Engem mint szülőt az zavarna,hogy miért titkolta 2 évig. Szerintem anyukámékat is ez zavarná a legjobban. Aposom úgy nevelték, hogy bűn a melegség,fogyatékosság. Apósom balkezes volt,de még ezt se fogadták el az ő szülei. Röviden 1 dolog hogy én hogy állnék hozzá és 1 másik, hogy mit szólna egy gyöpös. Ja anyósom szerint is undorító úgy ahogy van. Na náluk nem csodálnám ha csak a költözés pillanatában közölné az ember, mellesleg meleg vagyok 🙂 .
2017. ápr. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
31%
Egy világ omlana össze bennem,sosem tudnám elfogadni.Ettől mentsen meg a Jó isten.
2017. ápr. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
78%
Kérdés, érdekli-e vajon az ilyesmi azt a szülőt, ahol két évig fel se tűnik, hogy van valakije a gyereknek...
2017. ápr. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!