Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülinapon bejelenteni a...

Szülinapon bejelenteni a terhességet? Vagy hogyan kellene?

Figyelt kérdés

2 hét múlva leszek 23 éves, csütörtökön tudtuk meg, hogy babánk lesz.

Lesz egy családi összejövetel a szülinapom miatt és gondoltam arra, hogy ott bejelenthetnénk a jó hírt.

Vagy szerintetek ez nagyon snassz?

A baj az, hogy az én szüleim elváltak és kevés az olyan alkalom, hogy apa és anya is egyszerre legyen ott, vitát meg nem akarok abból, hogy "ki tudta meg először", mert 4 éves korom óta versenyeznek a figyelmemért, szeretetemért.


2017. máj. 14. 17:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
miért lenne snassz? mondjuk 12. hét előtt "nem érdemes" nagydobra verni a terhesség hírét, bár mindenki a maga ura
2017. máj. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mi is csak a szűk családnak mondanánk el és a legjobb barátoknak, a nyilvánosságnak majd csak 14-16 hetesen szeretnénk.
2017. máj. 14. 17:58
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Ha a szűk család tudja, akkor tudja mindenki... :)
2017. máj. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nálunk nem pletykás senki, eddig bármit kellett, azt titokban tartottuk.:)
2017. máj. 14. 18:01
 5/14 anonim ***** válasza:
96%

A szüleinknek mi is elmondtuk 12. hét előtt, nálunk is így normális.

Ha a családod megbízható, de gondot csinál belőle, ha külön tudják meg, akkor főleg jó az ötleted.

2017. máj. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%
De amúgy igen, ez jó alkalom az örömhír bejelentésére. :)
2017. máj. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem is jó alkalom a születésnap. De mellesleg kik lesznek ott a szüleiden kívül?
2017. máj. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
A férjem szülei, a nagyszüleim+az ő párjaik, a legjobb barátnőm és a vőlegénye és anya 2 testvére.
2017. máj. 14. 18:18
 9/14 anonim ***** válasza:
92%
Most ne ugy nézzük, hogy születésnapod van..hanem hogy a család együtt van, szóval itt egy jó alkalom. Azért a helyedben kicsit viccesre venném a figurát...pl ha szoktatok inni alkoholt...akkor ennyit mondassz én már nem ihatok...és bang!!!!!!!!!!!! nagy koppanás
2017. máj. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
95%
Én első körben inkább csak kettőnk szüleinek meg testvéreinek mondanám el. De ha megbízol bennük, akkor hajrá! :)
2017. máj. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!