Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülinapon bejelenteni a...

Szülinapon bejelenteni a terhességet? Vagy hogyan kellene?

Figyelt kérdés

2 hét múlva leszek 23 éves, csütörtökön tudtuk meg, hogy babánk lesz.

Lesz egy családi összejövetel a szülinapom miatt és gondoltam arra, hogy ott bejelenthetnénk a jó hírt.

Vagy szerintetek ez nagyon snassz?

A baj az, hogy az én szüleim elváltak és kevés az olyan alkalom, hogy apa és anya is egyszerre legyen ott, vitát meg nem akarok abból, hogy "ki tudta meg először", mert 4 éves korom óta versenyeznek a figyelmemért, szeretetemért.


2017. máj. 14. 17:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
83%
Hát nem tudom... családnak oké, barátokkal megvárnám a 12 hetet. A nyilvánosságnak meg semmi köze hozzá, minek nekik bejelenteni? MAjd megtudják
2017. máj. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
79%
Szerintem jo alaklom bejelenteni,mert nem kulon-kulon mondod el mindenkiek,hanem ott egyutt es semmi vita nem is lesz belole. Es a csaladnak/legjobb baratoknak,akikben meg megbizol es fontosak neked tenyleg elobb kell megtudni,mint a nyilvanossagnak. Gratulalok nektek!
2017. máj. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
38%

Én nem értem, hogy miért olyan titkos dolog ez, hogy

"jaj, jaj csak senki el ne mondja "illetékteleneknek"!"

Kiknek mondják? A sarki fűszeresnek, vagy a szomszédjuknak?

Azokat aztán nagyon érdekli, mit ne mondjak.

És miért kell megvárni a 12-ik hetet?

Ez csak 100 éves babona.

Ha végtelenül sajnálatos módon, de nem marad meg a terhesség, az elmehet a 13 héten is, erre gondolni sem kell!

Én ahogy biztos voltam benne, hogy terhes vagyok, elmondtam a családomnak, idegenek meg meglátták rajtam, aztán ennyi!

2017. máj. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
62%
Azért kedves utolsó, mert a 12. hétig van a legnagyobb esély a vetélésre. Angliában pl vizsgálat sincs addig, nem számít komoly dolognak. Aztán ha mégsem marad meg a magzat, akkor meg közölheti ezzel a 10 emberrel a rosszhírt, hát hidd el, hogy nem egy kellemes dolog. Pont elég a párnak tudni róla.
2017. máj. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!