Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért hiszi mindenki a páromra...

Miért hiszi mindenki a páromra, hogy a kisfiam apja holott nem az övé? Persze ő büszke erre.

Figyelt kérdés
2017. máj. 23. 12:48
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ráírva. Aki azt látja, hogy pár gyerekkel, persze, hogy azt gondolja, hogy az ő gyerekük. Te mit gondolsz hasonló helyzetben?
2017. máj. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
98%

Mért ha te meglátsz egy családot egyből az jut eszedbe, hogy na annak a gyereknek biztos nem az az apja...?

Persze ha a kisfiad mondjuk néger, a párod meg kínai akkor valóban fura.

2017. máj. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
98%
Honnan kéne tudniuk, hogy nem az övé????
2017. máj. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
És még azt is mondják,hogy tiszta apja:)))) vicces
2017. máj. 23. 12:57
 5/30 anonim ***** válasza:
98%

A párod elfogadta a gyereket, sajátjának tekinti, amit a saját apja ezek szerint nem tesz meg, miről is beszélünk?

Esetleg aggass a gyerek és a párod nyakába egy táblát mikor együtt vagytok, hogy "ez nem az én gyerek " és " ez nem az én apám" akkor minden problémád megoldódik :)


(ha esetleg a valódi apa elhunyt valamilyen oknál fogva, akkor tárgytalan a mondandóm első része)

2017. máj. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Mert az, hogy külsőleg nem hasonlít rá nem jelenti azt, hogy jellemében, habitusában nem hasonlíthat arra az emberre, aki egyébként neveli és 0-24 óráig vele van.

Barátnőm sem az édesanyja a nevelt lányának, de a kislány doszta úgy viselkedik, mint ő. Olyanok a mozdulatai, ugyanolyan mozdulattal söpri ki a haját a szeméből, ugyanúgy tartja a bögrét...stb. Eltanulta, és tényleg olyanok mint anya-lánya. Ennyi.

2017. máj. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem legyél nagyon nagyon hálás, hogy a párod ilyen szépen be tudott illeszkedni a családba. Amúgy miért érdekes, hogy ki mit hisz? Jól működtök, mint család? Akkor lényegében a párod a gyerek apja. A párod tölti be az apa szerepet a gyerek életében.
2017. máj. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Én ennek inkább örülnék. És az is jó, hogy erre a párod is büszke.
2017. máj. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
93%
wtf? :D
2017. máj. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező, azért mondják, hogy "tiszta apja", mert udvariasak. Ez annak része. Mint az, hogy minden menyasszony szép, stb.


Kultúra.

Illem.

2017. máj. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!