Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Párom elvált,11 eve vagyunk...

Párom elvált,11 eve vagyunk egyutt. Mondtam neki szeretnek gyereket, kiskutyat, lagzit, rendes csaladi életet. Mi volt a válasza?

Figyelt kérdés
Nekem van egy gyerekem,nincs idegem hozza hogy megint vegigcsinaljam az a féltést.hozzáteszem:a gyereke 15eves,a draga anyja neveltetese sajnos,ezert már most pénzre hajt,és uriasan viselkedik.az apjaval meg keveset akar lenni,alig hivja.a volt feleseg a gyereken keresztul kunyeral penzt,pedig jo melohelye van.ráadásul anno tobb gyereket terveztek.en fejen alhatok, tolem nem akar miert? szereti tán még?
2017. máj. 25. 01:00
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
89%
Igen, "fejen alhatsz", senkit sem érdekel.
2017. máj. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
91%
Mondjuk nem azt kellene vánia, hogy a gyereke keresse, pont hogy neki kelllene keresnir a gyerekét. ha már egyszer ő az apja..
2017. máj. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
87%
Na mondjuk ez is igaz. Miért a gyerek hívja az Apját? Apuka nem is hívja fel párnapont mi volt a suliban, edzésen stb? Igen, Apukának kellene keresni, nem fordítva. Nem viszi el kicsi korától hétvégén magához Apuka, nem szervez közös programokat? Lehetett 3-4 éves az a gyerek mikor szét mentek. Nem ment apuka fogadó órára, szülőire, iskola rendezvényekre megnézni a gyereket? Nem segített hozni-vinni oviból, suliból a gyerkőcöt? Ha ezekre igen a válasz, akkor ilyen pasitól ne is akarj gyereket. Én ne csodálkozzon,ha agyerek akkor bukkan fel mikor kel valami. Amúgy ezt soha nem értettem, hogy miért gondolják az emberek, ha szerelemes valaki automatikusan gyereket is akar? Két külön dolog nagyobb részben.
2017. máj. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
89%

Ez a kérdés 11 év után merül fel? Eddig miről beszélgettetek, ha a jövőtökről nem, gyerekvállalásról nem, családról nem, jövőképről nem, közös életről nem?


Nem hiszem el, hogy ilyen létezik.


És azt sem, hogy van férfi, aki a teljesen letolja magáról a felelősséget a saját gyereke jellemével kapcsolatosan. Ha a gyereknek részt vett volna az életében tevőlegesen, érzelmileg és értelmileg is, nem csak láthatás meg gyerektartás és kész, ez nem lenne így.

2017. máj. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Kedves ismeretlen..a párom elvált,mert megcsalta a volt feleseg...nekem nem kell az a k.va gyerektartasi penz mit kepzelsz? jo állásom van, csak egy csaladot szeretnék.. és nem csak most akarok,regebben is szerettem volna gyereket,kiskutyat lagzit.
2017. máj. 26. 00:00
 16/25 anonim ***** válasza:
89%

El se tudom képzelni, milyen kapcsolat az, ahol 11 (!) év után derülnek ki ilyen szintü nézetkülönbségek...

Van itt valami gubanc, amiről nem tudunk, az tuti. Ilyen egyszerűen nincs...

2017. máj. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
93%
"nem csak most akarok,regebben is szerettem volna gyereket,kiskutyat lagzit" - Mikor mondtad ezt neki legelőször?
2017. máj. 26. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
71%

Nem kell az a kva gyerektartás? Mégis a pénzen sipákolsz, meg hogy a pofátlan nő a gyerek mögül kuncsorog pénzért. Na innen gondolom hogy az anyagiak miatt van bajod.

Nem állitom hogy te is ilyen vagy, Ismerek egy nőt aki akkor kezdett el több éves kapcsolat után a gyerek után "sóvárogni" mikor már kifelé állt a szekér rúdja a pasasnál. Előtte hat évig semmi, utána meg sírt hogy jaj a szemét csávó hülyítette. De neki se jutott eszébe az amerikai álom szenti kiskutyás, fehér kerítéses idill több mint fél évtizedig, csak amikor a hapsija ráunt a hülyeségeire, és új nő felé kezdett kacsintgatni. A gyerek csak arra kellett hogy ne lépjen le mellőle a pasi. És LEHET hogy nem vagy ilyen, de egy az egyben ő jutott eszembe a kérdésedről.

2017. máj. 26. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
61%
És még a kérdező féltékenykedik is az exre, ennyi idő után. Saját maga tesz róla,hogy a pasi ne is akarjon semmit, csak nem látja be. Neki kellene bőven változni ahhoz, hogy a pasi se így álljon hozzá, bár az írásaiból ahogy kinéz lehet már késő.
2017. máj. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
81%
A franc se akarna egy ilyen embertől gyereket. Szarik nagy ívben a saját gyerekére, aztán azzal védekezik,hogy hát az anyja nevelése. Na az ilyet én addig ütném amíg mozog. Ez nem apa hanem egy patkány.
2017. máj. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!