Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Párom elvált,11 eve vagyunk...

Párom elvált,11 eve vagyunk egyutt. Mondtam neki szeretnek gyereket, kiskutyat, lagzit, rendes csaladi életet. Mi volt a válasza?

Figyelt kérdés
Nekem van egy gyerekem,nincs idegem hozza hogy megint vegigcsinaljam az a féltést.hozzáteszem:a gyereke 15eves,a draga anyja neveltetese sajnos,ezert már most pénzre hajt,és uriasan viselkedik.az apjaval meg keveset akar lenni,alig hivja.a volt feleseg a gyereken keresztul kunyeral penzt,pedig jo melohelye van.ráadásul anno tobb gyereket terveztek.en fejen alhatok, tolem nem akar miert? szereti tán még?
2017. máj. 25. 01:00
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Nem vagyok penzehes,csak a párom othagyott mindent a volt felesegnek egy taska ruhaval jott el onnan,pedig kozos volt a haz mindenberendezes stb. a hazra tartozas nem volt.. engem csak ezert bosszant mert nekunk ujbol elolrol kell kezdeni a lakas mikegymas.és már kezd belefáradni az egesz pénzkeresesbe.10 eve nem voltunk nyaralni seholse,max EGY hetvegere lementunk horgaszni a tohoz, hogy a lakasra gyujtsunk..köszönöm a negativ hozzászolasokat ti aztan ugyesen logikaztok.amilyen az elet olyan a gondolat..
2017. máj. 26. 23:22
 22/25 anonim ***** válasza:
37%

Fogd már fel, hogy senkit sem érdekel a kínod.

A Te életed, Te választottad, Te éled így.

Ha nem tetszik vagy váltasz, vagy így jártál, idejönni puffogni nagyon fölösleges.

2017. máj. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
ha nem erdekel mások élete,akkor minek irkálsz több mindenkinek?? de vicces vagy.
2017. máj. 27. 16:46
 24/25 anonim ***** válasza:
Ha meg nincs pénz, akkor miért akarsz gyereket, lagzit? Még jobban fáradjon bele a pénzkeresésbe? Tudtad mit válalsz 11 éve, tudnod kellett mikor közös házba belevágtatok. Ha az első gyerekvel nem törődött, ( mert hiába mentegeted, az az ő hiája, hogy ide jutott a gyerekkel), a közössel sem fog. Ha gyerek lenne se lesz közös nyararàs, kiràndulás, de még játszótér és egy ovis fellépésre se megy el. Teljesen érthető, hogy nem akar gyereket, lagzit, cseszteted utólag, csak rosdzabb lesz.
2017. máj. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Barátném "párja" is ezt mondta tizenév együttélés után, hogy sosem akar házasodni, sosem akar gyereket, aztán egy fiatalabb szép, új nővel rögtön lett házasság meg gyerek, minden, amit az előzőtől megtagadott.
2019. okt. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!