Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális, hogy tüske van még...

Normális, hogy tüske van még mindig bennem ezért a szüleim iránt?

Figyelt kérdés

2 éve dolgozom, a szüleim mindig felhánytorgatták, hogy mindent megadtak nekem, de ez nem így volt.

Először is, mint minden fiatal lány, és is szerettem volna, ha olyam dolgaim vannak,mint senkinek, de adtak annyi zsebpénzt, amiből sehogy nem tudtam kijönni, ha vettem 1 nadrágot, egész hónapban nem tudtam sehova elmenni,mert többet nem adtak.

Volt pénzük, de mindig azt mondták, hogy szegények vagyunk, nincs pénzünk, ezért én folyton szomorú voltam. Más autót kapott, én meg ott voltam, hogy veszekedtek velem, ha elvittem az autót,mert kellett, hogy hogy mertem én kölcsönvenni, menjek busszal.

Ezek annyira nyomott hagytak bennem,hogy egyszerűen visszagondolva,hogy mennyit őrlődtem neheztelel ezekért rájuk.

Nem kértem tőlük soha semmi huh de drága dolgot, de soha nem is leptek meg semmivel.


2017. máj. 27. 15:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
56%
Nem, nem normális..szemét szüleid hogy mertek neked zsebpénzt adni meg gondolom a jogsidat is ők állták, valamint az autóba is ők tankoltak amit furikáztál. Elkényeztetettnek és hisztisnek tűnsz, én nagyon elszomorodnék ha ilyen anyagias gyerekem lenne. És te honnan tudtad hogy van pénzetek? Tisztában vagy vele mennyibe kerül fenntartani a házat, rezsit, kaját fizetni meg taníttatni a hálátlan kölyköt? Majd ha neked is gyereked lesz és ilyen lesz mint te, rájössz.
2017. máj. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
41%
normális, de próbálj ezen felülemelkedni mert magadnak ártasz vele
2017. máj. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
62%
20 éve skörül lehetsz és kb egy 15 éves "világfájdalmával" láto a dolgokat, nem normális, éretlen vagy még, bőven mindent megkaptál, szüleidnek van igazuk...
2017. máj. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
63%
Micsoda szemét szülők. Én sosem kaptam zsebpénzt, pedig gazdagok a szüleim. Az autót meg sosem engedték volna, hogy vezessem. Ettől függetlenül nem tartom szemétnek a szüleimet, sőt.
2017. máj. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
38%
Az érzéseidért soha nem szabad bocsánatot kérni. Az azt jelentené, hogy amiatt érzed magad rosszul, aki vagy.
2017. máj. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
45%
Utolsó, én rosszul érezném magam ha olyan lennék mint a kérdező... ár gondolom most hogy már külön élsz és önmagad tartod el, kissé megváltoztál, ugye?
2017. máj. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
46%

#6

A kérdezőnek senkinek nem kell megfeleltetnie a saját érzéseit, sem jóváhagyatnia azokat, így irreleváns, hogy szerinted azok jók vagy sem. Ez pszichológiai tény.


A kérdésed pedig értelmezhetetlen, amit nekem címeztél. Több, mint 15 éve a saját lábamon állok, mint felnőtt ember, ha ennyire kíváncsi vagy rá.

2017. máj. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
25%
Utolsó nem neked címeztem természetesen, hanem a kérdezőnek..hiszen gondolom a csúúnya gonosz szülei kidobták otthonról amint betöltötte a 18at...
2017. máj. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
22%

Ne írj ki ilyesmi kérdést :) Én is kiírtam többször is, hát amiket kaptam huh... ezért gyűlöltem meg ezt az oldalt :D

Nekem is mindig azt nyomatják (itthon lakom még de nem önszántamból), hogy ők mindent megadtak nekem, közben se anyagilag se lelkileg nem igaz ez. Oké, kaptam zsebpénzt, amiből én se jöttem ki, és nem úgy adták, hogy minden hónap elsején tessék itt a pénzed, hanem nekem kellett szólni és mindig az volt a válasz, hogy miért kérek pénzt blablabla és szabályosan könyörögni kellett. Kocsit elvinni? :O Én jogsit se kaptam, nemhogy balhézzanak velem azért mert elvittem az autót... :D Amúgy sok pénze van apámnak de nekem nem szeret adni belőle. Én megértelek :) Bennem is van ezek miatt tüske és marad is, akár éretlen vagyok akár nem, akár lepontoz a sok gyökér akár nem :) Amúgy azért bántanak téged, mert nekik sokkal nagyobb problémájuk van és fáj hogy neked "csak" annyi, hogy a szüleid nem adtak meg mindent. Ne törődj ezekkel és több kérdést ne írj ki, inkább nekem írj privátban :D

2017. máj. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
59%
Na megérkezett a másik hisztis tinilelkű felnőtt...örülj hogy nem hajítottak ki otthonról..nevetségesek, vagyis inkább szánalmasak vagytok.
2017. máj. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!