Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tennél, ha kiderülne,...

Mit tennél, ha kiderülne, hogy a férjed elvett a gyerek zsebpénzéből, anélkül, hogy bárkinek szólt volna?

Figyelt kérdés
2017. máj. 30. 20:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Kevés az info. Miért vett el belőle? Mire költötte? Hogy derült ki?
2017. máj. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
Meglepődnék.
2017. máj. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%
Rosszul érezném magam....ha már arra szorulnánk, hogy a férjem a gyerek zsebpénzét dézsmálja.
2017. máj. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%

Nem értem. Hogy vette el? Már a gyereknél volt? Vagy a félretett pénzből vett ki? És hogy derült ki? Mire költötte?

Pl. ha nem volt mit enni és ebből vett kaját, akkor tök érhető.

2017. máj. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
A gyerek nem költi el rögtön a pénzt amit kap, hanem beteszi a fiókjába a pénztárcába, és ha kell, akkor kivesz belőle. Most is vett volna ki, de a pénztárca üres volt. Mondta nekem hogy úgy emlékszik volt még pénze biztosan nem költötte el az összest. Rákérdeztem az apjánál, és akkor mondta hogy ő volt, mert elfogyott a fizetése. De! 1. Szóljon, hogy kölcsönveszi, igazából ez zavar a lehgjobban, hogy miért kell sunnyogni 2. Nekem is szólhatott volna, nálam is van pénz. 3. Felmerült bennem, hogy ha nem kérdezek rá, akkor visszatette volna?
2017. máj. 30. 20:20
 6/16 anonim ***** válasza:
11%
Semmit, visszarakja és kész. Az már rég nagyon szomorú, hogy ebből nálatok bizalmi kérdés és probléma van.
2017. máj. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát valóban fura. Nálunk nem szokás más pénztárcájához nyúlni. Persze nem gond kérni a másiktól. De csak úgy a tudtán kívül nem nyúlunk bele a másikéba.

Már csak azért sem, mert akkor az ember nem tudja, hogy hova tűnt a pénzt, és arra gondolhat, hogy ellopták.

2017. máj. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
95%
Legalább szólhatott volna neki szerintem. Anyu is szokott költeni az én pénzemből amikor nála csak kártya van, de készpénz kell, de mindig szól és amint lehetősége va rá, visszaadja.
2017. máj. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
74%
Az nem lehet, hogy túl erős egyéniség vagy, párszor lecseszted, aztán laposkúszásban kellett pénzt szereznie - gondolván, hogy majd visszateszi?- Remélem, érthetően fogalmaztam, nem bántani akarlak.
2017. máj. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
8%

Nem lehet, ő is rakta bele pár napja? Ez kimaradt a történetből, ki adja a gyereknek.

Reakciódból ítélve, nem csodálkozom, hogy ehhez folyamodott...

Kérdésed nem egy provokáció?

2017. máj. 31. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!