Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek mit kap az ai a...

Szerintetek mit kap az ai a gyerek elött ver?

Figyelt kérdés
A férjem megvert .van róla fénykép de én most elmentem és a mamájuknál van a gyerek és most ment oda a férjem hogy elviszi de itt az állandó lakcíme és férjem lopott házba lopott árramal fekete munkával foglalkozik van esélye hogy megkapja a gyereket és mit tudok csinálni ?

2017. máj. 27. 12:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
Jelentsd fel a férjed- egyébként miért számít hogy a gyerek ELŐTT vert meg? Egyáltalán nem verhet meg. Magyarán az apa erőszakos, nincs biztos jövedelme, igy nem valószínű hogy a gyerek hozzá kerülhet.
2017. máj. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%
Orvosi látlelet nélkül nem sokra mész.
2017. máj. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
40%

Nos, nem csak kaphat, hanem te is, hiszen ez kiskorú veszelyeztetese.

Hivhatod a rendőrséget, hogy a gyerek nem az állandó lakhelyen tartózkodik.

Amúgy házat hogy lehet lopni?

2017. máj. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
30%
"Nos, nem csak kaphat, hanem te is, hiszen ez kiskorú veszelyeztetese. " Mi? Hogy elvitte az erőszakos apja mellől a gyereket?
2017. máj. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

???

Mennyi gyerek van?

Mennyi idősek?

Meg tudod oldani a lakhatásod?

Van jövedelmed?

Tettél feljelentést a rendőrségen?

2017. máj. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
24%

Utolsó, nem derült ki, hogy a kérdező vitte el a gyereket és nem is erre értettem, hogy kiskorú veszekyeztetese. Ha apuka megvert anyukát, akkor a gyerekre is kezet emelhet. Illetve lelkileg is hatassal van a gyerekre, hogy bántalmazást lát.

Fél kell a pasit azonnal jelenteni

2017. máj. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
65%
Utolsó a pasi szerintem illegális lakásfoglaló. Azt nem hinném, hogy ilyen körülmények között neki ítélik a gyereket. Kérdező, ha neked van munkád és lakásod akkor szinte biztos, hogy te kapod. Ha te is hasonlóan élsz mint a férjed sanszosabb, hogy rokonnak, pl. nagyszülőnek ajánlják fel a nevelést, ha ő nem vállalja gondozásba veszik.
2017. máj. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nos lakhatás van kapnék házat és háza ugy lopja hogy nem tud a tulaj róla hogy ott lakik és az állandó lakcímről elviheti ?
2017. máj. 27. 13:24
 9/19 A kérdező kommentje:
nincs munkám semmi jövedelmem
2017. máj. 27. 13:25
 10/19 A kérdező kommentje:
2 gyerek egy 2 éves és 5 éves
2017. máj. 27. 13:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!