Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám teljesen megbolondult....

Anyám teljesen megbolondult. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sose volt nyugodt természetű, de régebben (emlékeim szerint) jobb volt a helyzet. Mostmár minden miatt üvöltözik velünk, szitkozódik, majd ha kijelentem, hogy nem normális, megtép. Olyanokat mond, nem vesz emberszámba engem, nem vagyok a gyereke, stb. A rohadj meg, szemét minden napos nála. Megbeszélni semmit sem lehet vele, és együttérzést velem kapcsolatban soha sem láttam rajta, vagy hogy érdekelné bármelyik (akár nagyobb) problémám is. Viszont ha őt megbántják, napokig arról van szó, mindenki sajnálgatja és "ápolgatja". De igazából már megszoktam, mást nem is várok tőle, 2 év múlva pedig elhúzok innen egyetemre. De a testvéreimet sajnálom rohadtul, velük is (nem ekkora mértékben, de) ilyen anyám. Apámmal sem különb, már nekem esett hihetetlen szarul, amilyen üvöltést most leművelt vele, miután tegnap apukám egyik hozzá elég közel álló rokona meghalt. Annyi empátia nincs benne, hogy ezek után (legalább egy napig) normális legyen vele. Pedig apám tényleg sose szólt hozzá egy rossz szót sem ok nélkül. Lehet ezzel valamit kezdeni, vagy hagyjuk rá és tűrjük, amíg bírjuk?
2017. máj. 31. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
A leírtak alapján pszichiáter tudna segíteni.
2017. máj. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Trafó1 ***** válasza:
88%
Apádnak kellene elválni, aztán egyedül felnevelni titeket.
2017. máj. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kezdeni valamit, igen. Apádnak ott kellene hagynia a francba és vinnie kellene magával titeket is.
2017. máj. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De apám nem fogja elhagyni, ilyenek után kis idő elteltével úgy tesz, mintha anyám nem csinált volna semmit. Ha döntésről van szó, akkor is inkább beadja a derekát anyámnak, így kb mindenben az van, amit ő akar.
2017. máj. 31. 12:42
 5/5 anonim ***** válasza:

"A leírtak alapján pszichiáter tudna segíteni."


A leírtak alapján pszichiáter SEM tudna segíteni szerintem. Max napi 5 mg Frontinnal.

2017. jún. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!