Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljunk anyával?...

Mit csináljunk anyával? Teljesen megbolondult.

Figyelt kérdés

Ez volt az előzmény: http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Szóval haza jött és semmilyen kérdésre nem nagyon válaszolt.

Beült a szobába és beszedett 1 maréknyi gyógyszert. Ezekután pedig elkezdte késsel vágdosni a haját, a kést elvettük tőle. Ezután azt mondta h elmegy fürdeni, de nem fürdött elővette a borotvát, és leborotválta a haját.

Közben pedig bőgött...

Aztán azt mondta h hajléktalan lesz, mivel nem szeret itthon lenni. Tisztára idióta lett.

Folyamatosan iszik, szedi elő a dugi piáit, pedig apa az összeset elvitte a papához.

Szóval teljesen idióta lett, felmondta a takarítói munkát amire csütörtökön vették fel. Mindenért minket hibáztat, Dühében minden hülyeséget mond.

Ma ránk borított 1 üveg kólát és 1 üveg port és hozzánk vágta a poharat, mivel véletlenül mosolyogtunk.


Az anyukája mondta h már 14 évesen, az ereit vágdosta és kopaszra borotválta a fejét.


Ezek miatt ki lehet hívni a mentőt h vigyék be a dili osztályra?


2010. dec. 6. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, ez nagyon idegösszeroppanásnak tűnik, minnél hamarabb vitessétek be, nehogy valami hülyeséget tegyen!
2010. dec. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%

Vannak szép kopasz nők is.

18/F

2010. dec. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
sajna jobb lenne hívni. Gáz a helyzet. Ezt sztem otthon már nem lehet rendezni.
2010. dec. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen ki kell hívni egy orvost,ha nem lehet vele leülni beszélni normálisan! Ha lehet,akkor én azt tanácsolom,hogy szép nyugodt hanggal (vagy te vagy apukád) egyedül üljön le beszélgetni. Lehet,hogy valami függősége van,vagy valami nagy adóságba keveredett!
2010. dec. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hívjátok az ügyeletet, az majd hív mentőt, és kórházba viszik.Én nem mernék vele így együtt maradni!
2010. dec. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha az ő rögeszméje, hogy terhes vagy, a helyetekben úgy bevitetném, mint a szél.
2010. dec. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó,ezt hol olvastad?
2010. dec. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Volt pár hasonló kérdés, gondoltam, hátha ez is ugyanaz a személy.
2010. dec. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!