Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám azt akarja ami én nem,...

Apám azt akarja ami én nem, segitség!?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Az apám ő nem valami jo szakmaban van. Abbol él meg hogy kozmunka+telen megy a lovakkal faert nekunk meg meg eladni. Faert apam s 4 tesom megy meg. En maradok otthon meg anyam. De a lenyeg hogy jo ha kapalni kell vagy ilyesmi abban segitek de most szalmazni kell a lovaknak es o mindenaron akar vinni. En nem akarok menni de o olyan hogy kepes bantani engem azert... Volt ra eset.... Es ezt azert mondom hogy ertsetek a szemszogemet: en kituno tanulo vagyok a suliban es szoftverfejleszto akarok lenni es az sokat is keres. Es sokszor tanulok otthon egesz nap ennek ugyeben. Szerintem csak felig bizik abba h. Kitanulom de nem vagyis soha ne nezi en mit akarok... Szegenyes csaladban elek hat a sok torlesztes meg ilyenek.... Jo van telefon meg szamitogep meg internet bekotettve de azert rossz helyzetesen.. Mit tanacsoltok hogy ne vigyen vagy gondolkozzon legalabb ezen??? Kerlek ertelmes valaszokat adjatok kerlek! +bocs a helyesirasi hibaert..



2017. jún. 3. 20:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%

Ha szegények vagytok, hogyan tartotok lovakat? Egy lovat etetni kell, patkolni, abrakolni, stb.


Mellesleg kell a testmozgás, szóval menj és segíts apádnak. Gondolom, nem dolgoztat a nap 24 órájában, van időd tanulni is. Plusz, ha megtanulod a kétkezi munkát, azzal csak magadon segítesz, amikor esetleg mégsem jön össze az, amit akarsz.

2017. jún. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%
nem tudom mennyi idős vagy, de talán meg kéne próbálkozni kollégistaként elkerülni otthonról
2017. jún. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Kamu. Egy kitűnő tanuló nem így ír.
2017. jún. 4. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tanácsolnék semmit. Én elhiszem, hogy jobb a szobában számítógépezni, de ha szükség van minden segítő kézre, akkor ne húzd ki magad! Ne fogd a tanulásra! Nehezen tudnám elképzelni, hogy egész nyáron tanulni akarsz.

Én tanyán nőttem fel, nagyon sokat dolgoztam már gyerekkoromban is, de nem érzem, hogy bármi hátrányom származott volna ebből, sőt...

2017. jún. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem nagyon szegenyek vagyunk csak rossz helyzetuek, de ezekere mindig tesznek apamek penzt a patkora meg ilyenekre... 3-as nem kamu hanem igaz hogy jol tanulok csak telefonrol irok es nehez azert s nem vagyok turelmes nagyon es 1-es ti nalatok nem volt ilyen?
2017. jún. 4. 07:16
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha kitűnő tanuló vagy, akkor simán belefér, hogy segíts neki, amikor mondja, főleg most, hogy már itt az év vége.
2017. jún. 4. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Keress magadnak valami szoftverfejlesztői diákmunkát, amivel többet keresnél, akkor majd hagyja, hogy azt csináld.
2017. jún. 4. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ertem, hogy tanulni akarsz szoftver fejlesztonek, de ha kituno tanulo vagy akkor megis hol a problema? Mit kell annyit tanulni, nem ertem...

En 2 infos szakot is vegeztem fosulin, egyik programozo masik mernok, de nem kellett olyan hu de sokat tanulni a 2.-hoz sem, pedig akkor mar teljes munkaidoben dolgoztam, megis boven belefert az idombe a tanulas ugy, hogy parommal eltem, es meg a haztartast is en vittem.

A felveteli sem nagy szam, ha jo vagy matekbol meg infobol...komolyan nem ertelek, most megis mire tanulsz annyit hogy nincs nehany ora szabadidod segiteni otthon?

Nem irtad, hogy most erettsegiznel...

2017. jún. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%

Hagyjuk ezt a kamu dumát, hogy két héttel szünet előtt végigtanulod a hosszú hétvégét, meg azt is, hogy egész nap dolgozni kell.

Egyszerűen lusta disznó vagy, aki azt hiszi, hogy ő lesz a következő Bill Gates, ezért bacik segíteni a szüleinek.

Ezzel a helyesírással meg biztos nem vagy kitűnő tanuló, hiába fogod a mobilra.

Hány éves vagy?

2017. jún. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
41%

Menj mozogj segits apadnak

Minden kamasz szobapeneszvirag ?

En kikapcsolnam a netet ha nem segitesz

2017. jún. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!