Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szeretnék elköltözni de nem...

Szeretnék elköltözni de nem tudom hogy mondjam el a szüleimnek!?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz kapcsolatban vagyok a szüleimmel (sohasem voltunk túl jóban) és szeretnék elköltözni a barátomhoz akivel már évek óta együtt vagyunk! De még csak 17 éves vagyok! A nővérem is így tett és sokkal jobb lett az élete de a szüleim nagyon megutálták amiért elment tőlünk! De mégis mindene meglett amire vágyott és sokkal jobb lett az élete ezért szeretnék én is így tenni. Azonban nem tudom hogy közöljem a szüleimmel hogy milyen döntésre jutottam nem azért mert én akartam hanem mert ők kényszerítettek rá! Hogy kellene elmondanom anélkül hogy nagy balhé lenne?!
2017. jún. 5. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Tökmindegy hogyan mondod, ugyanis 18 éves korodig rendőrséggel is hazahozathatnak.
2017. jún. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Nővérednek miért lett jobb az élete? Mert elköltözött? De cserébe gondolom megdolgozik a jólétért. Avagy a kedély állapotára gondolsz?
2017. jún. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

Mesélj, hogyan tervezed a költözést? Mert én biztos nem engedném meg a fiamnak, hogy a csitri, éppen aktuális barátnője hozzánk költözzön. Etetni, itatni még egy plusz főt, még egy jobb módú családnak is megterhelő.

Bírd ki ezt az egy évet, aztán költözz koliba vagy költözzetek külön a barátoddal.

2017. jún. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
És megis kivel laknal? Anyoseknal? Mert nem hiszem hogy nagyon szivlelnek hogy eltartanak...vagy a baratod? Es ha szakitotok kikerulsz az utcara? Egyaltalan van valami terved mert dolgozni is teljesallasban 18 evtol lehet. Es az meg a masik hogy hazavitethetnek. Nekem is rossz a kapcsolatom a szuleimmel es szinten 17 vagyok de en koleszba mentem messze a baratommal es van eszem hogy tanuljak es kitanuljak egy szakmat hogy ne legyek eltartott. Bocsi (eszunk a baratommal)
2017. jún. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
És 17 évesen mit akarsz dolgozni? Gyárba szalagmunkára mennél?
2017. jún. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
Drága, 17 évesen ez nem a te döntésed. És ki tartana el?
2017. jún. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
63%

17 évesen, pénz nélkül(milliós megtakarítás) munka nélkül, én maradnék a seggemen, és átértékelném az egész eddigi kapcsolatomat a szülőkkel. Egy gyerek mi a p1csán tud felnőttekkel összeveszni? Nem engednek valamit, amitől nem leszel se több se kevesebb?


18 évesen is mehetsz, de egy fillér nélkül, csak a legutolsó albérlet fog jutni két szobával, amiben olyanok lesztek mint a cigányok.


Ne azon törd a fejed hogyan csinálj a buta ötleteiddel nagyobb cirkuszt, inkább ma feküdj le és holnaptól emberi módon kezdd el a szülői viszonyt kialakítani.

24F

2017. jún. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Utolsó, min tud összeveszni? Hát épp elég, ha a mostohaanyja lábtörlőnek használja, az apja meg asszisztál hozzá... többek között.


Kérdező: elmondhatod, de 18 éves korodig maradhatsz a sggeden, mert nem fognak elengedni.

Az pedig a másik, hogy ha a barátod anyja lennék, nem költözhetnél hozzánk, mert hadd ne tartsak már el még egy embert ki tudja, hány évig.

2017. jún. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!