Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyire érdemes így elmondano...

Mennyire érdemes így elmondanom szüleimnek, hogy meleg vagyok? 17/L

Figyelt kérdés
Annyi a lényeg, hogy tudom, hogy a szüleim nagyon maradiak, ezért arra gondoltam, hogy nem sz*rozok, hanem odaállok eléjük a párommal és lesmároljuk egymást, persze nem órákig, csak hogy lássák, hogy ez természetes. Tudom, hogy nagyon hülye ötlet, de sokat gondolkodtam rajta és úgy érzem, hogy nekik így lenne a legjobb ezt bevallani. Mit gondoltok? Nyugodtan osszátok meg, ha máshogy látjátok.
2017. máj. 1. 22:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

ennél hülyébb ötleted akkor lett volna, ha ott helyben szexeltek, persze nem hosszan csak egy gyors menetet :D

ez butaság, SŐT a másik ott se legyen!!!!!

a te szüleid, ha kapsz tőlük hideget, akkor azt te vállald, ne az legyen, hogy a másiknak essenek neki!

főleg ne fizikailag...


24F

2017. máj. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
28%

Nos én szülőként nem azon akadnék ki, hogy leszbikus vagy, mert a te esetedben betudnám divatleszbikussággal is. Mert ha valaki lányként azt írja, hogy meleg, akkor annak fogalma sincs a dolgokról.

De ha komolyan leszbikus lennél akkor is totál megalázva érezném magam, hogy ahelyett, hogy elmondanád szóban, inkább elém állsz és smárolsz a csajoddal. Ez még akkor is kínos a szülőknek ha hetero a gyerekük..

Ostobaságot nem kéne még jobban növelni.

2017. máj. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem jó ötlet,ha mondjuk ők ettől undorodnak vagy természetellenesnek tartják, nem fogja őket meggyőzni, sőt még jobban el fogják utasítani, hiszen még az arcukba is nyomtad. Én pár nèlkül beszélném ezt meg velük. De csak ha nem aggódsz hogy esetleg annyira kiborulnak hogy kitagadnak. Mert ha ilyesmi is benne van a pakliban akkor jobb lenne ha csak akkor coming out-olnál ha már független vagy :)
2017. máj. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs rá reális esély, hogy valahogyan kiderül, akkor ne mondd el nekik, ráérsz akkor, ha már függetlenedni tudsz tőlük (tehát nem ők tartanak. el), máskülönben akár be is rághatnak annyira, hogy nem vesznek semmit neked, maximum ami nagyon elengedhetetlen, azt.
2017. máj. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
61%
Hú, Te aztán nem vagy túl értelmes.
2017. máj. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Jó, de mondom ők teljesen begyepesedettek, a szép szó itt nem használna, így meg kénytelenek elfogadni meg legalább látják, hogy nem csak divatból csinálom
2017. máj. 1. 22:57
 7/19 anonim ***** válasza:
91%
csak mondd el nekik szoban egyedul.. es ezeket a dolgokat meg ne elottuk intezd... tudjak, de a kapcsolatod ne elottuk eld ki.. meg heterokent sem melegkent meg ha ellenzik annal inkabb.. gondolj rajuk tolerald hogy ok ezt nem akarjak nezni. csinald amit szeretnel de ne elottuk
2017. máj. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem akarok titkolózni, mert nem akarom hogy úgy derüljön ki, hogy lebukok meg ilyenek, le akarom tudni egyszer s mindenkorra
2017. máj. 1. 22:58
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
am szerinted ez a baratnodnek milyen kellemetlen lenne?
2017. máj. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Őt még nem kérdeztem meg, de szerintem benne lenne, mindent megtesz értem, odavan értem^^
2017. máj. 1. 23:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!