Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Édesanyámnak van egy jó...

Édesanyámnak van egy jó állása, bár solat dolgozik de van céges autó, telefon és jó fizetés is. Most fel szeretne mondani. Lent?

Figyelt kérdés

Ha felmond és elmegy 100000Ft-ért valahova hogy élünk meg?

Egyedül nevel.


2017. jún. 6. 22:04
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
91%
Jól értem, hogy anyukád nem is érdekel, csak legyen sok pénz és meglegyen mindened?
2017. jún. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
92%
Te nem anyukádat sajnálod ebben az egészben, mert akkor meg se fogalmazódott volna benned ez a kérdés, hanem attól parázol, hogy nem kapsz majd elég zsebpénzt, meg nem lesz legújabb ájfón.
2017. jún. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
91%

A kérdező kommentje:

"Túl sok a stressz

De ha beszélne a vezetőséggel akkor biztos találna megoldást"


Menj el te is dolgozni, hisz az is egy megoldas, arra hogy ne kelljen aggodni a megelhetesed miatt!

2017. jún. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
94%
Jaj, éretlen és butuska vagy te még, nem tudod, milyen a munka világa ma Magyarországon. Ahol olyan durva stressz alatt tartják a munkatársakat, ott a vezető is olyan, hogy nem érdekli a dolgozója jóléte, csak a profit a fontos. Dolgoztam ilyen munkahelyen, gyakorlatilag már fizikai tüneteim voltak, gyomorgörcs, köhögés, hasmenés... a főnöknek még szóltunk is, aztán le lettünk ugatva, hogy panaszkodunk, mint az óvodások, meg milyen puhányok vagyunk. Az ilyenekkel nem lehet beszélni. Ahol most dolgozom, ott meg az első pillanattól fogva ügyelnek rá, hogy ne legyek stresszben (pszichológiai beszélgetés a HR-essel, ha látják, hogy stressz alatt vagyok, a főnök elbeszélget velem és megoldást talál ki, kapunk jutalomebédeket stb.) Anyukád meg nem akar egy feszült lelki roncs lenni. Neked inkább támogatnod kéne, mint azon sírni, hogy nem lesz kocsikázás meg új ruha. Ráadásul anyukádnak van tapasztalata, van rá esély, hogy nem fizikai munkásnak veszik fel. Ha meg igen, akkor is meg lehet élni ennyiből, szűkösen, de meg (mármint ha van saját ingatlan és nincs hitel).
2017. jún. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Apámnak is ilyen munkája van, én kb elsírnám magam örömömben, ha végre felmondana, és nem lenne idegroncs....
2017. jún. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

Hát aki nem vezető azt elnyomják

De mit lehet tenni?

2017. jún. 7. 15:44
 17/30 anonim ***** válasza:
92%
A vezető fölött is van vezető, minél magasabban vagy a szamárlétrán, annál nagyobb a felelősség. Van, aki bírja ezt, van, aki nem. Anyádon ráadásul ott van az érted vállalt felelősség is. A legtöbben sportolnak valamit, vagy egyéb hobbijuk van, relaxáció céljából, ha ez sem segít, akkor más, kevésbé stresszes állást kell keresni. Azt azért nem gondolom, hogy ilyen CV-vel ne találna magának 100 ezernél lényegesen többet fizető állást anyukád.:-) Te azzal segíthetsz, ha teszed tisztességesen a dolgod, otthon is leveszed a válláról, amit lehet, nem okozol plusz stresszt neki, és kimutatod a szeretetedet - az hatalmas lelkierőt tud adni, saját tapasztalatomból tudom.
2017. jún. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
63%

Nem, normális munkahelyen nem nyomják el. Vagyis nyilván van, akinek nagyobb hatalma van, de nem használják ki, és nem tojnak bele abba, hogy érzi magát a munkaerő, mert tudják, hogy jó munkához motivált, egészséges munkaerő kell... aki fáradt, stresszben van, az előbb hibázik nagyot.

Meg stressz mennyiségében is van különbség munkahelyek között.


Annyit tud tenni anyukád, mint amit most is tesz, hogy szépen elmegy, és keres magának egy nyugis állást, ahol normálisabban áll hozzá a vezetőség, és nem gyomorideggel megy be a munkába, és az neked is jobb lesz (már ha nem egy érzéketlen tuskó vagy, aki szerint mindegy, milyen szarul érzi magát az anyja, de neki legyen meg a legújabb ájfón).

2017. jún. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
96%
Mit lehet tenni? Azt, amit anyukád: felmondani., és lejjebb adni az igényeket.
2017. jún. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

Utolsó

Nem tudom te milyen vagy de ezek alapján levontam a konzekvenciát rólad.

2017. jún. 7. 18:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!