Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Édesanyámnak van egy jó...

Édesanyámnak van egy jó állása, bár solat dolgozik de van céges autó, telefon és jó fizetés is. Most fel szeretne mondani. Lent?

Figyelt kérdés

Ha felmond és elmegy 100000Ft-ért valahova hogy élünk meg?

Egyedül nevel.


2017. jún. 6. 22:04
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
84%
Más meg rólad. Na és?
2017. jún. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem volt stresszes melóhelyed, addig ne ítélkezz mások felett. Apukám is régiós vezető, stressz miatt már kórházban is volt. Inkább anyukád egészségét tartanád szem előtt. Különben ha eddig régiós vezető volt, valószínűleg van rendes megtakarítása is, nem kell az elkényeztetett seggedet féltened, ha már anyukád egészségét nem tudod.
2017. jún. 8. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

Látom itt vannak olyanok akik direkt irigyek.

Nem féltem semmimet amúgy

2017. jún. 8. 15:37
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

Az mióta irigység, hogy mi random kívülállóként jobban aggódunk anyukád egészsége miatt, mint a saját gyereke? Te csak azt hajtogatod, hogy jaj, a pénz, meg minden főnök ilyen, törőggyébelemami.

(én nem vagyok irigy rá, átlag fölött keresek, olyan helyen, ahol normálisak a főnökök, régen voltak horror főnökeim, pont ezért jobban rálátok a helyzetre, mint te, aki sosem dolgozott és van max. 14 évnyi élettapasztalatod)

2017. jún. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Hát baromira nem 14 de mindegy.
2017. jún. 8. 20:10
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg miért is nem diákmunkázol és segítesz be? Azt várod, anyád tartsa el a segged 18+ éves korodban is?
2017. jún. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
58%

Kedves Kérdező!

Apáddal mi van?


Egyébként én úgy gondolom, hogy Anyád nyilván nem ok nélkül akar felmondani, de a Te kérdésed is megértem:

Aki szerint ma Magyarországon havi 100 000 Ft.-ból meg lehet élni (ráadásul két személynek), az nem tudom hol él.


De az igaz: Ha elmúltál 18 éves diákmunkával besegíthetsz.

Ha nem múltál el 18, akkor viszont tényleg Anyád és (ha van) Apád kötelessége Téged eltartani.

2017. jún. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
#27 igen, de azon a szinten, amin kötelessége eltartani, azon el fogja tudni százezerből is. A köteles eltartani kb. annyiban merül ki, hogy kaját, ruhát, gyógyszert, iskoláztatást kell tudnia állni. Ez akkor is úgy van, ha az elkényeztetett úrfi vagy kisasszony eddig jobbhoz volt szokva.
2017. jún. 10. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Különben még minimálbéren is egy gyermekét egyedül nevelő szülő havonta adókedvezménnyel és családi pótlékkal együtt 108 000 forintot kap. Ebben még nincs benne a gyerektartás vagy árvaellátás (valamelyiket elvileg kapnia kell). Ha a rezsi mondjuk 20 000, kaja fejenként 25 000, szűkösen akkor is megvannak, pláne ha van megtakarítás is.

És ha eddig jól kereső állása volt, akkor a következő se minimálbéres lesz, még ha kevésbé stresszes is.

2017. jún. 10. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
52%

"Ha a rezsi mondjuk 20 000, kaja fejenként 25 000, szűkösen akkor is megvannak, pláne ha van megtakarítás is."


Úgy tűnik, nem vagy tisztában az árakkal.

2017. jún. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!