Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy viselkedjek az apámmal...

Hogy viselkedjek az apámmal ezek után?

Figyelt kérdés
Ha pl mondok valamit legyen az bàrmi csak kinevet !Volt egy eset mikor voltunk a rokonaimnál neki keresztfia őt tiszteli nagyon és kérdezett tőlem vmit amit tudtam is és ő megcáfolta és kinevetett aztàn eltelt kb öt perc és ràjött hogy nem neki volt igaza és annyit sem mondott nekem hogy bocsi neked volt igazad !A rokonaim mind furcsàn néztek de nem mondtak semmit sem!

2017. jún. 7. 19:13
 1/5 A kérdező kommentje:
Apàmnak van egy keresztfia akit nagyon tisztel és azt gondolom hogy előtte akart bevágodni ugy hogy engem beégetett.
2017. jún. 7. 19:16
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj felnőni és nem törődni azzal, ha valaki nem látja be, ha neked van igazad. Attól még igazad van.
2017. jún. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Viselkedj ugyanúgy, mint eddig. Most egy ilyen miatt nem érdemes rosszban lenni.

Apák sokszor ilyenek, hogy azt gondolják, hogy ő viccesek, de másoknak nem az. Nem biztos, hogy ő ezt rosszból teszi vagy meg akart volna bántani.

2017. jún. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Szerintem Probald vele megbeszelni. Lehet o azt hiszi hogy teged Ez nem zavar.
2017. jún. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az a problêma hogy sajnos volt olyan eset is mikor részegen lesenkizett ez ugy történt hogy suliból jöttem haza holt fàradt voltam és csak egy volt a vàgyam hogy lefeküdjek erre ő letàmadott hogy én megbàntottam holott csak annyit kértem tőle hogy szeretnrk pihenni erre ő besértődött és ekkor tàmadt le részegen!Józanul meg meg sem hallgat simsn beleszol ha mondani akarok valamit!
2017. jún. 8. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!