Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » With tegyek ha new tudok...

With tegyek ha new tudok anyukámmal beszélgetni?

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretnék anyukàmmal ugymond ilyen baràti bizalmas viszonyt kialakitani De egyszerűen new megy màr sokszor próbàltam vele beszélgetni és mindig hivom h jöjjön De new tudok vele mert vagy összeveszünk vagy nem olyan jo inkabb unalmas àtlagos beszélgetés. Én nagyon szeretnék vele többet és komolyabban bizalmasabban beszélgetni és szeretnék ha jó lense az any lànya viszonyunk mit tegyek?we nagyon so kat is veszekszünk es el engem nagyon zavar 15l
2017. máj. 23. 22:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Fejjel lefelé nézed a billentyűzetet, hogy M helyett W van mindenhol?
2017. máj. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha nem félig angolul- magyarul beszélnèl, anyukád is jobban megértene XD


De hogy komoly legyek, legyél vele őszinte, mondj el neki pár fontos dolgot, hogy érezze, hogy megbízol benne és beavatod őt és őt is kérdezgesd, hogy milyen napja volt stb, így érzi, hogy érdekel, amit mond. Ja és figyelj oda mikor mesél neked, kérdezgessd, érdeklődj...

2017. máj. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
7%
Semmit. Anyád nem a barátnőd. Sosem lesz az. Azért érzed ezt a hiányt, mivel nincsenek rendes, normális barátnőid a saját korosztályodból. Inkább ezen dolgozz, hogy ne legyél magányos.
2017. máj. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
With, new, any, we, so, mi ez a sok angol szó? Meg "lense". Miért kellett belírni a lencse szót lengyelül. Hogyha megtanulnál rendesen magyarul, akkor tudnál vele normálisan beszélgetni.
2017. máj. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
#duckingautocorrect
2017. máj. 24. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
13%
Anyád nwm a barátnöd, nem kell vele bizalmaskodni, arra ott lennének a korodbeliek. Szerezz barátokat, csajszi.
2017. máj. 24. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy biztos: attól nem leszel gizda, ha csak azért írsz w-t m- helyett, mert az neked egy megfordított m betű, és hogy az szerinted milyen #crazysexycool.
2017. máj. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a rendes vàlaszokat amiket nem kaptam nem azért irtam ki a kérdésem h leosszatok igen van csomo megbízható igaz baràtom és nem direkt vannak a w betűk hanem telefonrol irtam és folyton kijavítja màs szavakra amit irok De mindegy làtom a sok nyomorék akik azthiszik h k**va tökéletesek azok itt osztanak a semmiért szerintem tök normàlis kérdést irtam ki és reméltem h valaki tud értelmes vàlaszt adni De tévedtem es nem azt akarom h anyukàm a baràtnőm legyen hanem h jobban el tudjak vele beszélgetni és lehet h én sem vagyok tökéletes de akik ilyen kedvesen leosztottak ugy h nem is ismernek azoknak gratulàlok bocs h nem vagyok tökéletes nyugi ti sem vagytok azok
2017. máj. 24. 17:03
 9/9 anonim ***** válasza:
Hú még privátba is hogy megkaptam. Na jó, egy normális válasz: Próbálj vele olyanokról beszélni ami mind a kettőtöket érdekel. Azt meg ne akard hogy a barátnőd legyen. Ő az anyád, nem egy barátod.
2017. máj. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!