Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szüleim szerint korai, hogy...

Szüleim szerint korai, hogy ennyi idősen van barátnőm és szerintük nem kéne együtt lennünk. Ez tényleg elég ok arra, hogy mindig tiltsanak tőle? (15/f, jövőhéten leszek 16)

Figyelt kérdés
2017. jún. 8. 15:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
10%
Igen. Amíg a "jövőhéten leszel 16", azaz hétre pontosan számolod, mert szerinted az felnőttebbé tesz, addig valószínűleg korai.
2017. jún. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem egyáltalán nem korai. Nyilván az eljegyzés és házasság még korai, de miért me lehetne barátnőd?
2017. jún. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem épp itt az ideje az első kamasz szerelemnek. Ne hagyd magad, lázadj, különben mindig korlátozni fognak mindenben.
2017. jún. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%

Miért lenne korai? Nekem is 16 évesen lett először csajom, faternak szerintem ekkor nagy kő esett le a szívéről, már biztos megfordult addigra a fejében, hogy lehet meleg vagyok. Végülis ebből az elsőből egy sokéves kapcsolat lett, utána se cserélgettem a csajokat mint a zoknit, most a 2. komoly kapcsolatom van, lassan 11 éve, és már apa vagyok (lányom van).

33/F (csak leszek 33 cirka 2 hónap múlva, szóval számontartom mikor, de mondjuk általában gyerekes is vagyok)

2017. jún. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%

"A szüleiddel valami gond van,,Ha még lany lennel megertenem, de fiukent..Apukadnak biztatnia kene hogy huzogasd a noket..Sajnos sokszor a szulok nevelik melegnek a fiut."

Jesszusom, valaki még hisz abban a baromságban hogy melegnek lehet nevelni valakit?


Kedves kérdező! szerintem egyáltalán nem korai hogy barátnőd legyen - persze ha mindig csak vele lennél, és hanyagolnád a tanulást, az nem lenne jó. De majdnem tizenhat évesen szerintem teljesen rendben van ha van egy barátnőd (és az idézett válasszal ellentétben nem az a normális ha az apuka arra biztatja a fiát hogy ku.rvának nézze a nőket)

2017. jún. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%

Hol és mennyit vagytok együtt, ez itt a kérdés...?

A kézenfogva sétálgatást biztosan nem tiltanák.

2017. jún. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem egyáltalán nem baj. Jó lesz tapasztalatszerzésnek. Hosszú távú kapcsolatra viszont ennyi idősen ne számíts
2017. jún. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
89%
"Jesszusom, valaki még hisz abban a baromságban hogy melegnek lehet nevelni valakit? " Az ilyen korlátolt magukat falu bikájának képzelő hímsoviniszták ilyen primitívek sajnos...
2017. jún. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
89%
Nekem is ennyi idősen volt először kapcsolatom. Nem lett életre szóló, de nem bántam meg
2017. jún. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
98%
"Apukadnak biztatnia kene hogy huzogasd a noket." Nem te szoktál rinyálni szűz nők után a másik szekcióban? Pfff
2017. jún. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!