Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha egy tinilány vagdossa...

Ha egy tinilány vagdossa magát és a család orvoshoz viszi, akkor abból a családnak lehet baja? Úgy értem, hogy például gyámügy kiemeli a gyereket, vagy meghurcolják a szülőket?

Figyelt kérdés

2017. jún. 11. 21:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Nem.
2017. jún. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
47%
Nem hurcolják meg a szülőket, viszont a buta leányzót pszichiáterhez küldik. Vagdosás helyett inkább valami hasznos dologgal is leköthetné magát.
2017. jún. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%
nem csinálnak velük semmit
2017. jún. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
48%
Miért vagdosod magad? Kérj mielőbb segìtséget...
2017. jún. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Már olyan régóta megy ez, hogy talán orvosi segítség sokat segítene a helyzeten, viszont a család nem fél attól, hogy kiemelik a gyereket és ezért azt akarják, hogy magam oldjam meg a problémáikat..
2017. jún. 11. 22:17
 6/14 A kérdező kommentje:
Problémáimat* úgy értem, hogy teljesen egyedül tegyem túl magam ezen az időszakon
2017. jún. 11. 22:18
 7/14 anonim ***** válasza:
35%

Hány éves vagy? Iskolapszichológus? Házi orvos?


Amúgy a gyereket akkor emeli ki a gyámügy, ha valami nagy gáz van a családi környezettel. Ha a lánynak vannak problémái, esetleg depressziója, az önmagában nem ok arra, hogy a szülőket meghurcolják. De ha mondjuk azért vagdossa magát, mert otthon verik, vagy éheztetik, vagy az apukája molesztálja, az már elég nagy gond.

2017. jún. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok és köszönöm a választ!
2017. jún. 11. 23:10
 9/14 anonim ***** válasza:
35%
Én még pszichiátrián is voltam miatta, de nem emeltek ki, nem volt gond. Mondjuk nem volt családon belüli erőszak, de nyilván más lett volna, ha apám sorozatosan megerőszakolt volna gyerekkoromtól kezdve vagy brutálisan vernek.
2017. jún. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A PÁSZTOR ***** válasza:
29%
Egy pici környezet változás is jót tehet. Itt a nyár menj el valmi táborba..sok jó hely van, ahol szeretetet adnak neked. A keresztèny táborok olcsók is. A vagdosás többnyire a tehetetlen fájdalom kifejezèse. A szeretet tanulása jól szokta kezelni. Ha otthon maradsz akkor próbálj ne követelni a családtól, hanem adni nekik szeresd őket akkor is ha nem èrdemlik meg.
2017. jún. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!