Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Rossz vagyok azért mert nem...

Rossz vagyok azért mert nem szeretek hazajárni a szüleimhez? (Pedig jó a kapcsolatunk)

Figyelt kérdés

2 éve, 18 évesen költöztem el tőlük. Már alig vártam hogy elmehessek. Pedig mindigis jó volt a kapcsolatunk, nem vertek soha, normálisak voltak velem.

Most hogy a párommal élek, màr nem szeretek hazajárni a szüleimhez. Szeretem őket meg minden, de nem szeretek ott lenni. Kb 3 hetente járok haza, 1-2 napra. Most is jöttem ma este, szombat hajnalban megyek vissza. És már alig vàrom hogy mehessek. Pedig nem történik itt semmi rossz. Csak nagyon hiányzik a párom, a kutyánk, a lakás meg minden. 8 órakor is csak az járt a fejemben, hogy minden este ilyenkor megyünk sétálni a kutyával a futtatóban, és a többiek most is ott vannak, én meg nem.

Igazàból önszántamból jövök mindig, most pl azért, mert holnap unokatestvérem ballag. És hàt őt imádom, meg a nagy családi összejöveteleket is, persze hogy jöttem.

Egy részről azért is jövök kb 3 hetente, mert mindig van valami. Szülinap, névnap, karácsony, ballagás, mindenszentek stb... ritkàn jövök úgy, hogy épp nincs semmi. A szüleim sem traktálnak azzal hogy mikor jövök màr haza... más részről viszont rosszul érezném magam ha nem jönnék ilyen gyakran, csak mondjuk 2 havonta.

Szerintetek rossz vagyok ez miatt? Vagy mi van velem? Kicsit autista lennék?


2017. jún. 15. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy az, és nem is mégy ritkán.
2017. jún. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
én ugyanígy vagyok. 25 nő. 22 évesen költöztem el. szeretem őket, de én se szeretek hazamenni, mindig az van eszemben, hogy mehessek már haza, nem tudom megmagyarázni miért.
2017. jún. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Fatal_3rror_ ***** válasza:

Nekem alkoholista apám volt, már csak azért sem szerettem haza járni.


Egy idő után teljesen megszoktam hogy külön élek, haverokkal albérletben, majd munkahelyem is lett. Gyakorlatilag Pesten érzem otthon magam.


Pár havonta szoktam csak haza nézni, de akkor is úgy érzem magam mint egy idegen, vagy egy vendég az egykori családi házban. Nem tudom megmagyarázni, de valahogy fura érzés hogy elmegyek egy "ottalvós" vendégségbe.

2017. jún. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kérdező, változott a helyzeted?
2020. júl. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!