Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Más is kényelmetlenül érzi...

Más is kényelmetlenül érzi magát ha a családjával van?

Figyelt kérdés

Mindig is voltak gondjaim a kommunikációval (nem tudom mior mit kell válaszolni, szorongok, ha beszélnem kell) de ha a családommal vagyok, akkor ez az érzés megerősödik, teljesen feszült leszek, zavarodott, izgatott...

Egyszerűen nem találom velük a közös hangot, mintha teljesen kívülálló lennék.



2017. jún. 16. 10:07
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Én inkább csak ha nyilvánosan kell velük mennem valahova. Végig stresszelek hogy mivel égetik le magukat és engem. Általában viccből csinálják de nagyon kellemetlen és nem tudok rajta nevetni.
2017. jún. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak apukámékkal érzem ezt sajnos. Nagyon bánt, de velem is ez van, ha nálunk vagyok szorongok és nem tudom mikor mit mondjak. Pedig amúgy nem vagyok ilyen. :(
2017. jún. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Első Te nagyon nagy vagy 😅😉 de jól mondod, nálunk is így van
2017. jún. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem folyton beégetnek,trágárkodnak,veszekednek anyám meg az öcséim. Utálok velük utazni,nem tudnak csendben maradni. Igen én kellemetlenül érzem magam.
2017. jún. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanezt érzem.Ezért is szoktam magam bezárni a szobámba egész nap.
2017. jún. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

44 éves vagyok..

Van egy nővérem 14 hónappal idősebb tőlem. ha vele meg anyummal megyünk hármasban a mai napig kívülállónak érzem magam .Nem találjuk a közös hangot, sosem találtuk.


Van külön családom férj , 19 éves gyerek :)

Remek az összhang , ha gyermekemmel utazunk sírunk a nevetéstől. :) Nem ciki neki .

2017. jún. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Fatal_3rror_ ***** válasza:
100%

Nyilvánosan én is végletekig rosszul éreztem magam régen a családdal. Ahogy képesek viselkedni, vitázni, beszélni.


Mondjuk én alapból visszahúzódó ember vagyok, legszívesebben láthatatlan lennék, viszont ha hozzám hasonló "nyomikkal" megyek együtt az utcán, akkor nagyon rosszul érzem magam, mert úgy érzem hogy a több nyomi mégjobban felhívja magára a figyelmet :D

2017. jún. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sokan vannak akiket érzelmileg bántalmaznak a szülei, úgy, hogy észre sem veszi, ezeket nevezik mérgező szülőknek. Látszólag kifelé jó fejek, népszerűek, de lesajnálják, lenézik valamelyik gyereküket és ettől az azt hiszi vele van baj, szorong, depis lesz, rosszul érzi magát és legtöbbször észre sem veszi, hogy csak úgy szabadulhat, ha megszakítja a kapcsolatot a szüleivel. Ha viszont megteszi, akkor egy csapásra meggyógyul.
2017. jún. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igyekszem minimálisra szorítani velük a kommunikációt, mert nem is tudunk egymással beszélgetni. Nyilvános helyre lehetőleg nem megyünk együtt, én is úgy vagyok vele, mint sok más válaszoló, ég a pofám a viselkedésük miatt.
2017. jún. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!