Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam el a homofób...

Clove kérdése:

Hogyan mondjam el a homofób anyámnak, hogy biszex vagyok?

Figyelt kérdés

Tizenöt éves vagyok, lassan egy három éve tisztában vagyok vele, hogy nem vagyok teljes mértékig lány és nem csak a férfiakhoz vonzódom. Már nagyon régóta szeretnék kibontakozni, nyíltan felvállalni az igazi énem.

Ezzel az egyetlen problémám, hogy anyám már attól is teljesen kiakad, hogyha férfi ruhákba bújok. Többször is kijelentette, hogy nem tudná elviselni, ha meleg lennék. Ezért eléggé nyomaszt és nem tudom, hogyan mondjam el neki őszintén. Nem igazán szeretnm, hogy úgy tudja meg, hogy egyszer csak hazaállítok majd az első barátnőmmel.



2017. jún. 16. 14:46
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%
ne mond el neki. Könnyebb lesz igy nektek.
2017. jún. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
93%
Így van, nem kell tudni róla és kész :D
2017. jún. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
88%
Én meleg vagyok, 21 éves és nem mondtam el anyámnak. Annyira homofób, hogy ha elmondanám neki, kiátkozna a családból és állandóan imádkozna, hogy jézus gyógyítson meg a betegségemből.:D Úgyhogy inkább nem...
2017. jún. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
98%
Inkább ne mondd el még, főleg ha még senkivel sincs semmi komoly. Ha ennyire homofób akkor még komoly kapcsolatban is sokat gondolkoznék azon hogy elkéne e mondani.
2017. jún. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
17%
Anya, szeretem a pinát.
2017. jún. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
93%
Addig, amíg nincs tényleges komoly kapcsolatod egy lánnyal, addig ne mondd el mert minek? Ahhoz semmi köze hogy lányokkal csókolózol, velük fekszel le, főleg ha korlátolt a gondolkodása. Na de azt nem értem, hogy miért ne lennél teljes mértékig lány csak mert érdekel a saját nemed is?? Illetve a másik ami magas, ha lány vagy miért kell férfi ruhákba bújni?
2017. jún. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
25%
15 évesen te aztán biztosan tudod mit akarsz. Csak követed az ostoba divatot, anyukám. És még édesanyád a homoizé, mert normálisan gondolkodik és azt szeretné, hogy a gyerek is normális legyen. Olyan nincs, hogy homovalami, érted. Ez az új találmány arra, ha valaki normálisan gondolkodik, nem langyos?
2017. jún. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
17%
Ne mondd el neki és ne vigyél haza barátnőt. Legyen inkább barátod.
2017. jún. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

7.: A szerelem szerelem, nem tudjuk befolyásolni. Gratulálok a felfogásodhoz.

Többiek: Csak az a baj, hogy őszinte szeretnék lenni. Nagyon sokat kérdez ilyen témában és nem akarok ennyit hazudni.

2017. jún. 16. 15:46
 10/23 anonim ***** válasza:
93%

"nem vagyok teljes mértékig lány"

Attól, hogy biszex vagy, teljes mértékig lány vagy.

2017. jún. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!