Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szülők egy része miért nem...

A szülők egy része miért nem fogadja el, hogy a lányuk, az azonos neműeket kedveli, a lányokhoz vonzódik?

Figyelt kérdés
2017. jún. 16. 18:44
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
80%

"Ha a mai naptól mindenki csak a saját nemét kedvelné, akkor ca. 100 év múlva kihalna az ember a földről!! Belegondoltál ebbe?

És még mindig azt mondod, hogy ez normális?"


Már miért ne lenne normális? Túl sokat képzelsz magadról meg az emberekről. Létezett a világ évmilliókkal azelőtt, hogy itt lettünk volna, és létezni fog azután is, hogy eltűnünk innen.


A Föld életének csak egy papírvékony kis szelete vagyunk. Nem ártana többet olvasni, ismeretterjesztőket nézni, nem beképzeltnek és lenézőnek lenni.

2017. jún. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

Én is úgy látom, hogy ezen túl kéne lépni, és ne az legyen, hogy állandóan ezen rágódunk.


"Már miért ne lenne normális? Túl sokat képzelsz magadról meg az emberekről. Létezett a világ évmilliókkal azelőtt, hogy itt lettünk volna, és létezni fog azután is, hogy eltűnünk innen."

2017. jún. 27. 16:32
 23/30 anonim ***** válasza:
0%
Miért kéne elfogadni?
2017. jún. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim válasza:
100%
Én teljes mértékben elfogadom, mert a lányom is leszbikus.
2017. jún. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
35%
Azért nem fogadják el, mert egészségesek és normálisak.
2017. jún. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
68%

először is azért, meg a magyar emberek többsége beszűkült egyszerű proli. fogalmuk nincs a témáról, képtelenek elfogadni azt, ha vki vmiben más, mint az átlag.


a másik ok meg az önzőség: egy leszbikus nőnek nem biztos, h lesznek gyerekei, nem lehet mutogatni mások, h milyen szépen mutatnak a férjecskével egymás mellett stb.


egy normális szülő elfogadja ezt, és inkább azon aggódik, h nehezebb élete lesz így a lányának és milyen nehéz lehetett ezt magában feldolgozni. csak mondjuk nem sok ilyen szülőt láttam ebben az országban.

2017. jún. 28. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
31%
Hat mar ne is haragudj de miert lenne valaki "beszűkült proli" mert nem ferne bele az ertekrendjebe hogy lepten nyomon ezt hallja h köcsög vagy ha nem fogadod el, jaj de jo hogy ilyen bator hogy felvallalja es a b*zi felvonulason ízetlenkedik, stb. Ahogy en nem ízetlenkedek a ferjemmel nyilvanosan, úgy mas se tegye. Bezzeg ha hetero felvonulas lenne akkor osszedolne a vilag. Ez nem diszkriminacio? :) engem nem erdekel ki mit csinal legyen boldog, de engem hagyjanak ki ebbol, nem vagyok ra kivancsi, nem erdekel a liberalizmus.
2017. jún. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
31%
20 éves biszex lányként nem tartom normálisnak a melegséget. Nincs vele problémám, elfogadom. De például, ha arról van szó, hogy két meleg ember szeretne gyereket örökbe fogadni mindig elszomorodom, mert tudom, hogy nekik is jár a boldogság, és jó szülők lehetnek, viszont azt is tudom, hogy milyen rossz apa nélkül felnőni. Egy nő pedig semmiképp sem tud pótolni egy apát, akkor sem ha szerető anya. Nekem ez az egyetlen gondom azzal, hogy a melegség ennyire természetes lenne.
2017. jún. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
31%

#20 "a fiúk meg csak kihasználnak"

Ennyi. Ezért vagy leszbikus. Félsz hogy megint azt csinálják veled mint kiskorodban, ezért inkább a saját nemedhez vonzódsz mert azt hiszed hogy olyanok mint te. Lehet hogy ezt így ésszel nem így gondolod, de a tudatalattidba ott van... (Ilyen az is ha fiatalon megerőszakolnak, aztán később nem tudsz szeretkezni valakivel mert nem "érzel" semmit.)

2017. jún. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
31%

29-es vagyok

Jut eszembe, szerintem ez nem normális és/vagy természetes.

Nyilván elfogadom, mert mást nem tudok tenni...

Viszont maradok azon az álásponton, hogy házasodni házasodhatnak, de ha annyira azt akarják híresztelni, hogy ők bizony ugyanolyan embereket mint mi, akkor nehogymán' nekik lehessen minden ok nélkül felvonulásuk...

A gyerek örökbefogadását pedig egyenesen tiltanám. A gyerek torz képet kap a szűlőségről és valószínűleg örökli a szülei "szokását".

Szokták mondani, hogy egy lány első szerelme az apja, a fiú első szerelme az anyja. Na most ha ezt odarakjuk előbbi felvezetéshez (a torz családképhez) az annyit tesz, a kis srác már 2 férfi mellett nő fel. Vagy a lány két nő mellett. és ez igenis meghatározza a gyerek fejlődését.

2017. jún. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!