Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Honnan lehet tudni valakiről,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni valakiről, hogy a lányokhoz vonzódik?

Figyelt kérdés
Szeretnék már barátnőt de nem tudom, hogy hogyan ismerkedjek, értitek.. Honnan tudjátok valakiről, hogy ilyen beállítottságú? Vagy ti hol szoktatok ismerkedni?

2017. máj. 5. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg
2017. máj. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
14%
Van egy ismerős csaj, sose hallottam, hogy lenne pasija, elég fiúsan is néz ki, sejtettem, hogy leszbi. Erre tegnap láttam az üzletben egy hasonló, rövid hajú fiús csajjal, eléggé zavarba jött, mikor meglátott, hogy én is ott vagyok. Szóval az ilyen rövid haj, kis cici, fiús csajoknál puhatolózz
2017. máj. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de jó lenne, ha fel tudnám ismerni :D Ennek ellenére (bár viszonylag lányos vagyok) mostanában úgy érzem, hogy egyenesen süt rólam, hogy nem vagyok hetero.

Szerintem egyszerűen csak "megérzik" az emberek, konkrétabb magyarázattal sajnos még nem találkoztam.

2017. máj. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző válaszolóval egyetértek.. Nagyon is lányos lány vagyok de észre vették páran rajtam h máshoz is vonzodom :)
2017. máj. 19. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Megérzed! Én legalábbis megérzem. A rutin meg az évek. :)
2017. máj. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!