Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van-e itt valaki aki az...

Van-e itt valaki aki az otthoni helyzetet nyomasztónak találta (rossz légkör, alkoholizmus vagy egyéb problémák miatt) és változtatott rajta?

Figyelt kérdés
Ha igen nehéz volt-e a változás.

2017. jún. 16. 23:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hidd el. A szüleidet nem tudod megváltoztatni.


Én elköltöztem, mert ami nem megy, abba minek energia? Márpedig a jellemvonásaikkal nem tudsz mit kezdnei, mellesleg nem is a te dolgod megmenteni őket (pl. alkoholizmus).

2017. jún. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak a költözés a megoldás...
2017. jún. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Költőnő? ***** válasza:
Eljöttem, amint tudtam.
2017. jún. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nekem a szüleim elmebetegek voltak.

apám már nem él, anyámat pedig tavaly októberben láttam utoljára, akkor látogatta meg a lányomat.

19 évesen dobbantottam otthonról, sajnos előbb nem volt rá lehetőségem, mivel 18 év alatt a jogok korlátozva vannak a szülők által, akkor is ha hivatalosan kezelt elmebetegek.

mikor 18 éves lettem, egy év kellett hogy véglegesen dobbantani tudjak otthonról.

most 37 vagyok, soha nem mentem vissza, és nem is fogok.

csak a lányom tartja anyámmal a kapcsolatot, de ő is ritkásan.

nem tudod őket megváltoztatni, minél hamarabb és minél messzebbre költözz el hogy később ne tudjanak utánad menni egykönnyen.

2017. jún. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!