Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apanapra vettem ajit apunak...

Apanapra vettem ajit apunak de kevesebbert mint anyanak Baj? Szeretem egyforman oket De pl apum se vesz az apjanak

Figyelt kérdés
2017. jún. 17. 07:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Miért nem törlik ki ezt a kamu idióta kérdést? Amit valami félnótás szórakozásból felpröttyintett várva a hatást?
2017. jún. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Mi az az 'aji"? Nem tudsz magyarul?!
2017. jún. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ez is egy kretén, aki: "talizik a barijával, elmennek a mekibe hambizni, aztán meglátogatják a havert a böriben"?
2017. jún. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Nereida3 válasza:
Off: az apanap azt jelenti, hogy az apukák kapnak plusz szabadságot a gyermekük után. Tuti nem baj, eddig nem is tartotta senki.
2017. jún. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 lewega ***** válasza:
Óvodás vagy? Abból gondolom, hogy azt mondod, hogy ajit!
2017. jún. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Anyukádnak kevesebbért vettél ajándékot apáknapjára? A számlákat.is.az ajándék mellé szoktad tenni? Szomorú ha a ti családotokban összegben mérik a szeretetet. Tanuld meg, hogy nem ez számít, hanem az hogy sueretettel adsz valamit. Az ajándék ötletessége többet számít mint az ára. Kivéve ha sznob primitív érzelmileg silány emberek között élsz. Nekik az ára a fontos de nekik meg nem érdemes ajándékozni.
2017. jún. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!