Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha sehogy nem...

Mit tegyek ha sehogy nem felelek meg a családomnak?

Figyelt kérdés
Ha itthon vagyok az a baj, ha nem vagyok akkor az, ha kussolok az is baj, ha elmondom a véleményemet az is... és egyébként gyakorlatilag minden ami nem úgy van ahogy a kedves édesanyám elképzeli. 18 éves lány vagyok, most érettségiztem 4-es, 5-ös eredményekkel, év végi bizim 4.7, nyelvvizsgát is szereztem és mégis állandóan azt hallgatom, hogy tanuljak mert semmi nem lesz belőlem. Vannak céljaim, amik teljesen reálisak és megvalósíthatók, de ezeket csak kinevetik. Rendszeresen azzal fenyeget, hogy eltilt a barátomtól és folyton ugráltat, aztán persze ordibál velem teljesen logikátlan vagy nem létező okok miatt. Nagyon elegem van már az állandó veszekedésekből, de szinte tehetetlen vagyok ellene amíg itt lakok, azonban elköltözni egyenlőre nincs lehetőségem. Megszabja, hogy mikor, hova mehetek és azt is, hogy meddig maradhatok. Ha kések akár csak 2 percet már fenyeget, hogy sehova nem mehetek. Én ezt már nem bírom elviselni, hiába magyarázom el neki, hogy ez nem így működik, nem változtat semmin. Mit tehetnék?

2017. jún. 19. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
Érdekelne, hogy ezek mit takarnak: " céljaim, amik teljesen reálisak és megvalósíthatók, de ezeket csak kinevetik", mert jó eséllyel tényleg valami hülyeséget akarsz.
2017. jún. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
egyetemi célok, mellette okj-s képzés, a pontom simán meglesz
2017. jún. 19. 14:41
 3/6 anonim ***** válasza:
57%

És milyen szakról van szó?


Mellesleg ha felvesznek, akkor kollégiumba költözöl és megoldódik a gondok nagyobb része.

2017. jún. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bírd ki ezt az évet, aztán költözz koliba, és vállalj egyetem mellett diákmunkát.
2017. jún. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Felszólítanám hogy,azonnali hatállyal fejezze be a fenyegetést levélben persze.Hivatalos megfogalmazásban.
2017. jún. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!

utolsó, ezt komolyan gondoltad? :D

2017. jún. 19. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!