Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, szerintetek úgy...

Szülők, szerintetek úgy érdemes megkérdezni, hogy barátom nálunk aludhat-e, amikor ő is itt van vagy ha csak ketten vagyok anyaval?

Figyelt kérdés

2017. jún. 20. 09:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
28%

Kérdező, inkább kettesben...

#8, én is lepontozom, pedig már a gyerek SE tizenéves... tudod, minden ellenkező híreszteléssel szemben az idő múlásával nem kötelező begyöpösödött "ó idők, ó erkölcsök"-sopánkodóvá válni.


te vagy az a 67%-os aki az abortuszai számával is dicsekedni szokott? Mert ha igen, szerintem te ne nagyon beszélj erkölcsökről.


Kérdező, én azt mondanám először az engedékenyebb szülődnek hozd fel a témát, először nem konkrétan hanem hogy mit szólna ha valamikor itt aludna a barátod, akkor látni fogd a reakcióját. Ha nem teljesen elutasító akkor egy-két hét múlva rákérdezhetsz konkrétan, de ha nagyon ellenzi a gondolatot is, akkor várj vele még egy-két hónapot.

2017. jún. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

#11 anyukámmal élek, szóval 'csak' tőle kell megkérdeznem


Igazából azt szeretném/szeretnénk, ha barátom most hétvégén aludna itt, mert anya nem lesz itthon

És azért, mert van egy idióta szomszédunk, aki nem bír és nehogy osszefussak vele és bármi legyen

Szóval nem a szex miatt! Ha akartuk volna, az már rég megoldható lett volna.

Én sajnos nem tudok átmenni hozzájuk, mert hétvégén egyik ismerősöm kutyájára vigyazom.

2017. jún. 20. 13:32
 13/18 anonim ***** válasza:
88%

"Mert ha igen, szerintem te ne nagyon beszélj erkölcsökről." - el vagyol tévedve, AZ erkölcs nem egyenlő egyfajta erkölcsi felfogással. Az igaz, hogy közöm sincs semmiféle valláserkölcshöz, semmiféle "polgári konzervatív"-nak mondott erkölcshöz, és ezt BÜSZKÉN vállalom is.

Remélhetőleg a Kérdezőnek se olyan rémes szülő jutott, aki feljogosítva érzi magát a saját erkölcsi nézeteinek a gyerekére erőszakolására, tehát simán bele fog menni a Kérdésben szereplő dologba.

Emellett tényleg érdemes négyszemközt megkérdezni, hogy ne érezze magát sarokba szorítva.

2017. jún. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
29%

,, Korai meg korai meg a csok nekem,,

Nem a szex miatt aha tuti nem

2017. jún. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

14. Akkor ne hidd el 😂😂

Hidd el, már megtehettuk volna 😃

Volt olyan, amikor én hazaértem és anya csak másnap jött haza és barátom átjött hozzank.

Senki nem zavart volna, de mégsem történt semmi sem

2017. jún. 20. 13:53
 16/18 anonim ***** válasza:
67%
#14, közöd hozzá? - ha jól számolom Kérdező és a párja már 5 (ÖT) éve legálisan élhetnének szexuális életet, azóta ez csak az ő döntésük.
2017. jún. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kérdezd meg amikor nincs ott a barátod.
2017. jún. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
74%
Mindenképp négyszemközt, mert különben anyukád kínosan érezné magát, ha visszautasít, mert rossz vendéglátónak tűnik tőle, a barátodnak meg ciki lesz. Ne akarata ellenére kényszerítsd bele anyukádat, hogy igent mondjon.
2017. jún. 21. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!