Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan érdemes/illik megkérdez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érdemes/illik megkérdezni a lánytól, hogy lenne-e a barátnőm, és milyen körülmények között?

Figyelt kérdés

Fontos, hogy itt nem házasságról vagy eljegyzésről van szó, pusztán arról, hogy barátnőmnek hogyan kérhetem meg. Ilyenkor is leszoktak térdelni, vagy ez hülyeség? Ti hogyan csináltátok, amikor megkérdeztétek a lányt/fiút? Mivel még nem volt sosem barátnőm, nem tudom, hogyan megy az ilyesmi...

27/F



2017. jan. 26. 22:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Fhu apukám, dehogy térdelünk le ez nem így működik. Azért azt megkérdezném,hogy van már köztetek valami ? Csók vagy bármi akármi volt már ?
2017. jan. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Csak körbe kell hugyozni, hogy más hímek ne merjenek rámenni.
2017. jan. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
én a legutóbbitól séta közben kérdeztem meg a strand felé menet. Akkor már fogta a kezemet egyébként is, egyértelmű volt. csak ki kellett mondani :)
2017. jan. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem még ne legyen nőd! :)

Bár ha kifogsz egy jó kis romantikus csajt,akár még be is jöhet neki a "térdre esés"!

2017. jan. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem, hogyha már nagyon egy hullámhosszon rezegtek, akkor nem is kell megkérni, hanem egyértelmű, amúgy ilyen letérdelős verziót szerintem inkább ne, annyi már lehet, hogy tényleg túlzás , amúgyis egyenrangúak lesztek egy kapcsolatban. Szerintem látni fogod, amikor már sikerült meghódítani. Pl , ha van egy nagyon szép meghitt pillanatotok, akár csók se kell, akkor onnantól már talán lehet egyértelmű önmagától a dolog, ha meg egyszerre hajoltok egymás felé szépen lassan, finoman, hogy "na most csók", akkor is egyértelmű. Meg ha már van annyi köztetek, hogy "bizsereg " a levegő, akkor tudni fogod, hogy már megcsókolhatod, ha meg nem húzódik el, hanem viszonozza, az is tök jó, akkor is már több vagy neki jóval, mint egy szimpla ismerős, mert akkor már a társának, párjának tekint. Szóval én asszem, hogy ez már egyértelmű lesz, amikor már kiismeritek egymás rezdüléseit, akkor nem kell majd kérdezősködni, hogy járna-e veled, mert akkor már tudni fogod, mert látszódni fog rajta, hogy te is vonzod őt, és nem csak tök egyoldalú a dolog. Hogyha érzed már a varázslatot, és már tényleg bizsereg a levegő, akkor királyság van. Mert amíg nem ismertétek még ki annyira egymást, addig hiába is kérdeznéd, mert még nem ismer annyira, nem is tudja, hogy akarna -e ő tőled valamit. Majd, hogyha már ő ezt magában egyértelműen eldöntötte, hogy szeretne, akkor látszani fog rajta.
2017. jan. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

22:26, köszönöm a kifejtett válaszodat. :)

1. válaszoló: Nem, még nem rég ismertük meg egymást interneten, élőben nem találkoztunk, de tervezzük.

2017. jan. 26. 23:27
 7/12 anonim ***** válasza:
27%
Nem szabad megkérdezni, a nők megijednek az ilyen egyenes beszédtől. Ki kell alakulnia, csók, simogatás, közös programok, stb. Első randin az a legfontosabb, hogy csókold meg.
2017. jan. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
63%
Mi a francért kellene ezt megbeszélni, kimondani? Bizonyos helyzetben már totál egyértelmű a dolog, nem kell külön megbeszélni, hogy "akkor most járunk".
2017. jan. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
47%

Mi nálluk ez úgy szokás h a rokonokat barátokat el hívjuk ügy h a lány nm tugya minek vannak ott és akk letérdel a fiu és meg kéri a kezét és a jövendőbeli apósto,anyóstol az áldásukat kéri

.

2017. jan. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy volt h itt ahol lakunk családi nap volt vagy agárpályán volt valami program. Kimentünk együtt és hazakísért ott kérdezte meg mi lenne ha a barátnője lennék. azóta is együtt vagyunk lassan 5 éve:D
2017. jan. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!