Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van olyan szülő, aki ezért...

Van olyan szülő, aki ezért nem haragudna? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Elég szigorú szüleim vannak és mellé nagyon zsugoriak is. Lenne pénzünk mégis állandóan kínais cipőnk van, mert szerintünk a minőségibb cipők csak pénzkidobások. Valahol igazuk van, de régóta szerettem volna egy converse cipőt, mert nagyon tetszenek. Nagy nehezen megkaptam, de haragudtak is amiért "kihisztiztem" és mióta megkaptam azt hallgatom, hogy nem tudom megbecsülni, nekem ilyenre nézni se szabadna, stb.

A cipőm ilyen tornacipő féle és van benne egy fehér rész, amit bolond fejjel mosószódával próbáltam meg kitisztitani. Sajnos a fehér rész nagyon csúnya citromsága lett vagy nem is tudom :( Mintha megégett volna :(

Anyuék, ha meglátják idegesek lesznek, ezen a nyáron már tuti nem kaphatok másik cipőt, de hogy járjak ilyenben?

Tudom, hogy az én hibám és igazuk is volt, de az lenne a legjobb, ha megsem tudnák. Ki lehet azt a sárgás színt valahogy szedni?

Nagyon szeretem ezt a cipőmet és annyira kényelmes a kínai cipőkhöz képest. (Tudom, ezt is kínában gyártják..)


2017. jún. 21. 17:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Befestheted fehér cipőfestékkel. Nem lesz olyan szép de nem vevődik annyira észre.
2017. jún. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
30%
Most őszintén: nem mindegy, hogy fehér vagy sárga a cipőd orra? :D Egyébként ha ahhoz volt eszed, hogy nekiestél a drága cipőnek mosószódával, akkor legyen ahhoz is, hogy megmutasd a szüleidnek.
2017. jún. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
65%

Megértem, én is képes vagyok egy ilyenen stresszelni :/

Cipő festék, szerintem is.

Szurkolok!

2017. jún. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszi!

Hol lehet cipőfestéket kapni? És kb.milyen áron?


#2 Nem az orra lett sárga.

2017. jún. 21. 17:11
 5/14 anonim ***** válasza:
61%
Drága cipőt csak mosogépbe 40 fokon lehet mosni hogy ne legyen semmi baja
2017. jún. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%
Jo az sargan is. Senki nem fogja nezni hogy most az feher vagy eredetileg sarga
2017. jún. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%
Elég barbár szüleid lehetnek, szerintem fesd le cipőfestékkek.
2017. jún. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
84%
Esetleg ha tudsz rajzolni, akkor filccel rajzolhatsz mindkettőre napocskát vagy valamit, vagy az csak az én időmben volt menő? De csak ha tudsz rajzolni, egyébként ne firkáld össze :D
2017. jún. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%
A gumis része lett sárga? Ha igen, akkor próbáld meg fogkrémmel.. Nekem szépen kifehérítette a gumis részét a fogkrém.
2017. jún. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
80%
szodabikarbóna?
2017. jún. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!