Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem engedik hogy együtt...

Szlakai kérdése:

Nem engedik hogy együtt legyünk. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Nem egy baratom volt, mégis elfogadtták idáig. Most viszont féléve megismertem egy srácot aki fél roma származású.. Viszont egyaltalan nem latszik rajta hófeher bőre és szép kék szemei vannak. Sőt a viselkedése is nagyon érett.. Igazabol anyaék nem ismerik őt. Csak a szüleit akik nagyon kedvesek. De anyukámék azt szeretnék hogy én teljesen paraszt fiúval legyek.. Nem értem miért itelkeznek amikor nem is ismerik. Ez nagyon fáj nekem, próbálnak eltiltani tőle, de másodszorra nem fog sikerulni.
2017. jún. 21. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a parasztozást nem értem. (Cigányok hívják így a magyarokat, de ez egyebként is téves.)

Elmagyaráznád?

+Mi a származásod, hány évesek vagytok?

2017. jún. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hej a szemem, hej a szemem sötét kék! Mégse vagyok a babámnak elég szép!
2017. jún. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor úgy írom inkább hogy fél cigány a barátom.. Én 16 eves vagyok ő pedig 17. És én meg magyar vmashogy nem tudom irni😃
2017. jún. 21. 21:01
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Törődj bele, én sem engedném a saját gyerekeimnek.
2017. jún. 22. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kb semmit. A szuleid hulyek, ennyi. Talalkozz vele titokban
2017. jún. 23. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!