Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, ebben mi a logika?...

Szülők, ebben mi a logika? Elmagyaraznátok?

Figyelt kérdés

Anya ma elutazott és ezért egyedül vagyok itthon.

Arra gondoltunk barátommal, hogy itt aludhatna, anya bele is ment, de az o apukája nem (először csak tőle kérdezte, mert o az engedékenyebb)

Apukája azt mondta, hogy azért, mert akkor biztos szex lesz a vége, mert ez a legmegfelelőbb alkalom ra.


Egyrészt ez azért hülyeség, mert már rég lett volna ra alkalmunk és ma is, mivel anya már délelőtt elutazott és csak holnap este jön haza, ergo itt lenne az egész délután ra, ha akarnánk...

Aztán jött azzal, hogy én 17 éves vagyok, szóval annyira nem kene.

De a legjobb, hogy amikor a saját lányara (legyen 'A') és a barátjára nyitottak ra a szülők, azt mondta, hogy ez teljesen oké, csak rossz volt az időpont választás (a lánya 16 éves)

Oké, hogy mi kevesebb ideje vagyunk együtt, mint 'A' és a barátja, de ennyi erővel én meg idősebb vagyok'A'-nál

És hogy 'A'-nak sem engedik az ott alvást.

De basszus, akkor legalább ne azzal érveljen, hogy biztos lefekszunk egymással...

És 'A' 2 évvel fiatalabb, mint a barátom, szóval az sem jó indok, hogy mert 'A'-nak sem engedik meg...



Ebben mi a logika?



2017. jún. 24. 13:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%

Nem logikát kell keresni.

Nekik ez az elvük, hogy a gyerekeik nem alhatnak a párjuknál, függetlenül attól, hogy hány évesek, vagy hogy szüzek-e még.

Aludjatok délután egyet összebújva :)

2017. jún. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
40%
Hát, mennyire ismered az apját? Nekem máris sértő, gazdasági okok jutottak eszembe, de lehet valami fiú- lány gyermek, vagy csak szimlán idősebb-fiatalabb gyermekkel való kivételés, stb...
2017. jún. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

#2 ezekkel konkretan mire gondolsz?

" sértő, gazdasági okok"

" valami fiú- lány gyermek"

" csak szimlán idősebb-fiatalabb gyermekkel való kivételés"

2017. jún. 24. 13:26
 4/14 anonim ***** válasza:
10%
Második vagyok: Az első a teherbeesés-kinek ítélik a gyermeket dolog, ezen gobdolkozz el. Kivételezés: ők valamiért megtehették, ti valamiért nem, erre két példát írtam, a fiú/lány kivételezés, ill a másik.
2017. jún. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Vedekeznenk, egyikünk se akarna gyereket
2017. jún. 24. 13:49
 6/14 anonim ***** válasza:
93%
Ez érthető. Bár itt a gyakorin minden második kérdező védekezés mellett esett teherbe.
2017. jún. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
19%

És amiket te írsz, abban mi a logika?

Itt azt mondod, azt mondod, hogy nem a szex miatt ...


"... rég lett volna ra alkalmunk és ma is, mivel anya már délelőtt elutazott és csak holnap este jön haza, ergo itt lenne az egész délután ra, ha akarnánk... "


Akkor itt mi ellen védekeznétek? :D


"Vedekeznenk, egyikünk se akarna gyereket"


Legalább minket ne kábíts, dugni akartok, ennyi!

Dugjatok most és a témát ejtsétek!

2017. jún. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

#7 jó, hogy látod a feltételes módot...

Arra írtam, hogy vedekeznenk, amit az előttem levő felvetett, hogy a teherbeesesnel kinek ítélik a gyereket

És azért feltételes módban, mivel most nem fog ra sor kerülni, de HA megtennék, akkor vedekeznenk


De igazából ha nem hiszitek el, akkor nem hiszitek el, hogy nem akarunk sz.xelni😂

2017. jún. 24. 15:16
 9/14 anonim ***** válasza:
58%

Ha nem akartok, akkor meg minek akartok együtt aludni? A legjobb az alvás szex után. :-)

17 éves lány nem akar szexet azzal, akit szeret és jár vele? Hm?

2017. jún. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
45%
Lehet, hogy nem akar balhét, ha kiderül, nem akarja, hogy anyukádék őket hibáztassák.
2017. jún. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!