Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak? Hogy érhetném...

Mit csináljak? Hogy érhetném el, hogy elváljon a feleségétől és rájöjjön, így nem élhetnek évekig?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy nálam picit idősebb férfivel egy szórakozó helyen. Randiztunk, alakult közöttünk a dolog és nagyon jól kijöttünk. Utána elmondta, hogy családja van, két gyerek, viszont a feleségével már nincs köztük semmi, csak a gyerekek miatt vannak együtt.

Mert nem akarják, hogy sérüljenek, ezért előttük előadják a boldog párt, de amúgy nem vonzódnak egymáshoz, a feleségének is van más férfi az életében. De ettől függetlenül ugyanúgy járnak együtt nyaralni, utazgatni, a hétvégéket együtt töltik és különböző szabályok vannak. Pl. hogy nem jelennek meg a szeretőkkel nyilvános helyen, a gyerekek nem találkozhatnak velük soha, hétvégén sehogy nem kommunikálnak a szeretőikkel, stb.


Mondta, hogy tervben van a válás és én azt hittem, hogy pár hónapról van szó. De nem, kiderült, hogy megvárják, amíg a kisebbik is felsős lesz az iskolában, ami még több év... Beleszerettem, de nem akarom azzal alázni magam, hogy évekig játszom a csendes szeretőt. Meg félek, hogy majd jön az, hogy még megvárják ezt, meg azt, most azért nem jó a válás, mert...


Nekem is éltek így a szüleim és 5 évesen is észrevettem, hogy valami nem oké a kapcsolatukban. És még én is megkönnyebbültem, mikor elváltak, lett két boldog és kiegyensúlyozott szülőm, akiket imádok attól függetlenül, mert nem együtt neveltek fel.


2017. jún. 25. 23:02
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
96%
Ugye nem hitted el ezt a mesét??? Sürgősen lépj ki ebből a kapcsolatból, amíg nem rokkansz bele!
2017. jún. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
95%
Nem akarlak elkeseríteni, de soha a büdös életben nem fog elválni. Használ téged addig, ameddig akar és a végén egyedül maradsz.
2017. jún. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 A kérdező kommentje:

Nem mese, ez tényleg így van náluk.

Beszéltem a feleségével is (ő keresett meg) és mondta, hogy ez náluk már csak a gyerekek miatt van.

2017. jún. 25. 23:08
 4/50 anonim ***** válasza:
87%
Értem én, hogy teljesen szar az, amit ők csinálnak, viszont amit te szeretnél, az eléggé önző. Lényegében neked a jelen sztoriban csak a saját örömöd számít.
2017. jún. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
34%

Hogy te milyen naiva vagy!!! A pasas az orrodnál fogva vezet, és te el is hiszed! A szövege ezer éves ócska trükk amit előtte is már számtalan férfi eljátszotta, és még számtalan férfi fogja a jövőben is ugyanezeket az indokokat mondani, mert mindig lesz egy ostoba liba aki elhiszi minden hazugságét. Meg is érdemled a sorsodat.

Csak, hogy tudd: A feleség nem tud rólad, ő azt hiszi a házassága boldog, a férje hűséges.

2017. jún. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy találkoztam a feleségével is, ő is ugyanazt mondta, mint a férje.
2017. jún. 25. 23:15
 7/50 anonim ***** válasza:
88%
Soha nem fogja otthagyni:/
2017. jún. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
93%

Már miért ne élhetnének évekig?

Sót, jól is csinálják. Alapvetően jól kijönnek egymással, közös nyaralás, egyebek, csak nem egymással szexelnek.

Te az aktuális szerető vagy a képben.

Nem fog elválni, legalábbis évkig nem. Sőt, lehet soha sem.

2017. jún. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
96%
Így pláne nem fognak elválni. Főleg Így, hogy a feleség is áldását adta a kapcsolatra. Mindig lesz ok: iskolaváltás, érettségi, főiskola, unoka.
2017. jún. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
94%

Léteznek nyitott házasságok, ha nem is sok. Vagy hajlandó vagy a szinte titkos szerető szerepét elviselni, vagy megszünteted a kapcsolatot.

De hiú ábránd lenne, ha azt várod, MIATTAD az a férfi feladja a mostani állapotot.

2017. jún. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!