Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az anyukám nagyon sokat...

Az anyukám nagyon sokat kiabál. Mit tegyek, hogyan segítsek neki?

Figyelt kérdés

Hárman vagyunk testvérek, és anyának nincs olyan nap hogy kimaradna az ordibálás... Mindíd talál egy okot ami miatt kiabálhat.

Általában ez az ok én vagyok... Vagy valami amit el rontottam...

Értem én, hogy ő így adja ki magából a stresszt meg a dühöt... De hogy ennyiszer! Hogyan segítsek neki, sokszor fenyegetőzik öngyilkossággal... Vagy csak azzal, hogy bárcsak agyvérzést kapna...

Sokszor tányért is tör.


2017. jún. 30. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Biztos van valami oka, amiert ilyen, talan a munkai stressz vagy a penz, esetleg ha apukaddal el talan az. Valami biztos nyomja a lelket, errol erdemesebb lenne vele beszelned, csak ulj le vele es kerdezd meg tole,

Anyukam hogy segitseg neked? Mitol lenne jo? Mi a baj?


Teged miert szokott lekiabalni?

2017. jún. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vegyél neki szótölcsért, hogy kímélje a hangszálait.
2017. jún. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
hátha jók lenétek mind a 3man akk biztos nem ordibálna, küld el kicsit otthonrol. Vagy ha van élet társa akkor basszon egy jot az sose árt ;) :D
2017. jún. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudsz segíteni rajta, de magadon tudsz, költözz el amilyen hamar csak tudsz.
2017. júl. 1. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!