Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám üzlete lehet hogy...

Anyukám üzlete lehet hogy becsődöl. Hogyan segítsek neki? Nem akarom hogy idegösszeroppanást kapjon.

Figyelt kérdés

Anyukámmal egyedül élünk. Én 18 éves vagyok és még csak egy részmunka idős állást tudtam összekaparni ami nem fizet valami jól.

Anyumnak van egy kis vállalkozása és lehet be kell zárnia. Az egyik alkalmazottja bekavart. Amíg anyum egy hónapig kórházban volt a lány miatt elmentek a törzsvendégek és alig esik be azóta hozzá valaki. Nagyon el vagyunk keseredve. A legjobban inkább az fáj nekem hogy látom anyu milyen szomorú. Ez volt az élete, ő most 60 éves. Hogyan tudnék segíteni rajta? Szeretnék elmenni majd tanulni hogy esetleg legyen majd diplomám és esetleg jobban keressek, ez az álmom, de ez egyenlőre nem megoldható, de ugyanakkor szeretném biztonságban tudni anyumat. olyan tehetetlen vagyok :(



2014. máj. 28. 22:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

1. milyen üzelet...

2. mivel lehetne visszacsalogatni a vendégeket? Akciókkal pl...

3. rendes tőled

2014. máj. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Kozmetikája van vidéken. Elég olcsón dolgozik, így eddig törzsvendégekből élt. A másik lány aki elhagyta elkezdett feketén dolgozni lakásán, és arra gondolunk hogy jópárat elcsalogatott a lakására.. de lehet anyu hibázott nem tudom. Fog akciózni az tuti, jó ötlet, köszönöm
2014. máj. 28. 22:46
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Legeloszor is elbocsatani azt a bizonyos alkalmazottat.
2014. máj. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
akciók, facebook-on létrehozni az üzletet, ott kiraksz valami megosztós dolgot pl. aki ezt megosztja annak ingyen manikűr a nyereménye.
2014. máj. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Vagy minden 10. alkalom ingyenes
2014. máj. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
szerencsére ezt a lépést megtette hogy elbocsássa ezt a negatív személyt. Ő egy fiatal lány volt és sok emberrel és vendéggel tartja a kapcsolatot interneten. Ma láttam pont hogy hírdeti magát és pár anyu volt vendége, ki is fejezte tetszését. Hát őszintén szólva örülök hogy elment az a lány
2014. máj. 28. 22:52
 7/18 anonim ***** válasza:
81%
Küldjétek rá a navot.
2014. máj. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

NAV-ot rá!

Amúgy meg hirdessetek.

Melyik város?Hátha ismerek ott embereket : )

2014. máj. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
95%
Rukkoljatok elő valamilyen kreatív dologgal, amit nem tud leverni a csaj. Az akció jó ötlet, azt ő úgyse tudná kivitelezni, mert felhívná magára meg a fekete munkájára a figyelmet. Vagy esetleg ha olyan az üzlet, vegyetek fel egy manikűröst, aki be tud szállni a bérleti díjba, így feleződik a dolog, és lesz egy szépítő szalonotok. Ha anyukádnak tényleg ez volt az élete, és a törzsvendégek is évek óta hozzá jártak, őket nem lesz nehéz meggyőzni. Személy szerint sokkal szívesebben mennék olyanhoz, akinek több tapasztalata van a területen és tudom róla, hogy becsületesen fel is építette és a mai napig viszi az üzletet, mint egy olyanhoz, aki a feketézéssel meg olcsóbb árakkal próbál vendégekre szert tenni...
2014. máj. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez talán csak átmeneti állapot. Anyukád meg vegyen modern berendezést, amivel vissza lehet kecsegtetni a vendégeket. Különben ha a kozmetikus hosszan betegállományban van , akkor elég sokan el szoktak pártolni tőle. Így jár az én kozmetikusom is. De később rendbe jöttek a dolgok. Inkább vegyen fel egy masszőrt maga mellé, az becsábítja a vendégeket.
2014. máj. 29. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!