Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » "Gyerekek" nektek van olyan...

"Gyerekek" nektek van olyan hobbitok, amit a szüleitek nem néznek jó szemmel?

Figyelt kérdés
Példának okáért itt vagyok én 23 évesen és az öcsém 19 évesen. Nos én egy elég veszélyesnek mondható sportot űzök, ugyanis downhillezek. Erre persze nagyon sokat költök, csak a bicikli volt 380ezer használtan. Szinte mindig megkapom, hogy egyszer kitöröm a nyakam, meg jó biciklit lehet kapni 40ezerért is. Öcsém pedig a kések/bicskák megszállottja. Persze nem az Tescoban kapható konyhakések, hanem magyar mesterek által készített remekművek. Lovász, Kocsis, Boznánszky stb. Persze ő is megkapja, hogy minek ilyen hülyeségekre költeni. Nektek is van olyan hobbitok, amit a szüleitek hülyeségnek tartanak és ezt sokszor szóvá is teszik?

2017. júl. 1. 15:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
57%
Anyukám meg az anyósom ki van akadva azon,hogy via ferratazunk mi magunk és a 10 éves unokájuk. Nem tudnak beletörődni,állandóan megy a cecó...
2017. júl. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
58%

Nekem araboktol hoztak borzaszto veszélyes skorpiot, anya minden nap ordibált velem miatta, aztán már a férjével együtt ordibáltak velem miatta, de mint akik nem beszámithatok...

Átvittem egy sráchaverhoz.

2017. júl. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
78%
Bilbót még elviselték,de Frodó kicsapta a biztosítékot
2017. júl. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
79%
Én nagyon szeretek egyedül túrázni az erdőben. Néha felfedezek olyan ösvényeket is, amit állatok hagytak. Anyukám nagyon ki van akadva ettől, mert azt hiszi megölnek, megerőszakolnak... Meg engem is érdekel még sok veszélyesebb dolog, ami borzolná az idegeit, például megszeretnék tanulni lőni, de ezt még nem mondtam el.
2017. júl. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
15%
Mi az a via ferrat?
2017. júl. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
60%

Haverom 17 éves és imád falat vagy hegyet mászni. Az anyja egyiket se nézi jó szemmel (mondjuk megértem mert veszélyes de akkor is)

Én meg deszkázni szeretek és folyton az a bajuk, hogy az "fiús sport" lol

2017. júl. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
80%

Utazás. Nem a szüleim, hanem inkább azok, akik nem engedhetik meg maguknak. "Minek költöd ilyenre a pénzed?", " ugyanaz itt is,mint ott." stb.

Ezek már csak ilyenek, úgy sem veszik észre magukat.

2017. júl. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
93%

Nekem van a legbanálisabb: könyvek. Sima, egyszerű regények. Nekik mindegy, hogy krimi, romantikus, thriller (stb), de nem bírják elviselni, ha azt látják, hogy élvezetből olvasok, mert az olvasás marhaság.

Drága mostohám szereti őket széttépkedni is... Csináljak a családdal közös dolgot: bámuljuk együtt a valóságműsorokat a tv-ben.

2017. júl. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
61%

Én szeretek egyedül utazni, ezt nem nagyon tudják hova tenni, nem értik, hogy érezhetem így jól magam, na meg, hogy veszélyes is.

Relatíve sok állatot tartok, minek az és miért költök rá?

Egy időben az olvasás is volt ilyen, egészen addig "durvult", hogy anyám nem volt hajlandó könyvet venni ajándékba, mert kérjek valami "hasznosat" (értsd. ruhát - nem anyagi okokból, csak hát a ruhának van értelme, a könyv meg "hülyeség":S)

2017. júl. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 SirMoook válasza:
73%
Robogóra akartam jogsit csinálni, de anyu pont múltkor halott egy balesetről, ezért nem lehet. (Ennyi erővel az ágyból se kéne kikelnem, mert bármiben meg lehet halni..) (17/L)
2017. júl. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!