Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti ha 20 évesen el akarnátok...

Ti ha 20 évesen el akarnátok otthonról költözni, kikérnétek a szüleitek véleményét, vagy csak közölnétek hogy elköltöztök?

Figyelt kérdés
2017. máj. 26. 10:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
55%
Szia! Én mikor elköltöztem itthonról párommal nem rég kikértem apum véleményét mert messze mentünk! "Sajnos" azóta egyéb okok miatt hazakerültünk megint. Tervezzük a költözést nemsokára! De mindenben kikérem apum véleményét hálistennek jó a kapcsolatunk:) 20/L
2017. máj. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
32%

Attól függ, kinek milyen a viszonya a szüleivel.

Ha 20 évesen már simán eltartod magad, akkor respect, végre valaki, aki nem mamahotelben tervezi leélni az életét.

2017. máj. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
34%
a mamahotel épp az ,ha nem dolgozik..
2017. máj. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
52%
Nekem jó a kapcsolatom a szüleimmel, de én csak egyszerűen bejelentettem, hogy költözök el. Pedig nem csak a szomszéd városba költöztem, hanem külföldre a párommal.
2017. máj. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
35%

Igaz, én 22 voltam, és dolgoztam már, de annyira nem nagy különbség.

Nem kérdeztem meg konkrétan, mert láttam, hogy helyeslik, és örülnek, hogy külön életünk lesz a párommal. Szóval csak közöltem, és sokat segítettek a pakolásban, egyebekben, örültek, hogy fejlődik a kapcsolatunk.

Nem tudom, mi lett volna, ha nem helyeslik, mert nyilván ok nélkül nem kötözködnek...az telejsen más szituáció lenne szerintem.

2017. máj. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
36%
Én nem kértem ki senki véleményét. Jó a viszonyunk, éppen ezért volt elképzelhetetlen, hogy felnőttként megpróbáljon gyerekszerepben tartani.
2017. máj. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
63%
Velemenyt nem kertem, kozoltem, es elkoltoztem kulfoldre. Mondjuk a kapcsolatunk nagyon jo.
2017. máj. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
28%
3-as, azért lássuk be, a szövegértelmezés nem az erősséged.
2017. máj. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
43%
Én 22 voltam, és igen kikértem a véleményüket. Nyilván nem ők határozták meg,hova menjek stb,de szerintem ez alap. El sem tudom képzelni hogy valaki csak fogja magát és lelép, vagy közli hogy szevasz holnaptól nem élek veletek...Fura ezeket olvasni.
2017. máj. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
38%
Mégis miben kéne kikérni a véleményüket? Hogy 20 évesen elköltözzön-e? Hát felnőtt ember, ez az élet rendje.
2017. máj. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!