Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan van elege az anyámnak...

Jogosan van elege az anyámnak abból hogy sokat utazgatok a nyár folyamán az országban?

Figyelt kérdés
2017. júl. 2. 21:16
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Legalábbis nem nagyon értékeli, nem örül neki, rossz dolognak tartja
2017. júl. 2. 21:16
 2/12 A kérdező kommentje:
Egyedül, magányosan utazgatok többnyire
2017. júl. 2. 21:17
 3/12 anonim ***** válasza:
95%

1. hány éves vagy?

2. te kerested meg az utazásaidra pénzt?

3. mindig rendszeresen tájékoztatod őt, hogy éppen merre jársz és mit csinálsz?

4. ennyi infóból, amit ide kapartál, nem csodálom, hogy anyukádnak is elege van a viselkedésedből, nekem is elegem van már abból, hogy valaki ide kiír valamit, hiányosan és úgy várja el, hogy értelmes választ adjunk neki, mégis hogy????

2017. júl. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok, és nem nagyon szoktam részletezni hova megyek
2017. júl. 2. 21:26
 5/12 anonim ***** válasza:
75%

A 2-es kérdésre még mindig nem válaszoltál?

5. otthon laksz még?

6. miért nem tájékoztatod őt? talán cikinek tartod? vagy ennyire lesz..rod az anyukádat?

2017. júl. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%
Hat ha vele is igy beszelsz mint itt, akkor jogos...
2017. júl. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%

Eleve nem ertem az ilyen kerdeseket....mi az, hogy "Jogosan" ?!

Jogszabaly vagy torveny irja elo, esetleg tiltja az ilyen viselkedest?

2017. júl. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Megnyugtat téged, ha azt mondom, hogyha az én kölyköm lennél, mehetnél Isten hírével bárhova, bármikor, bármeddig?

Én biztos nem nyavalyognék utánad...

Megjegyzem, ha valaki együtt lakik valakivel, - mindegy, hogy az az anyja vagy más - az a minimum, hogy közli vele, hogy ide és ide megyek, ekkor és ekkor jövök.

2017. júl. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A fentiken túl azt sem írtad le, hogy miért zavarja. Az kicsit árnyalná a képet. Olyannal mész akit nem kedvel? Neki kell finanszírozni? Nem tud rólad hetekig? Esetleg családi gazdaság van és otthon hagyod egyedül minden munkát elvégezni? Azért némileg több infót is adhatnál, így nem lehet értelmes választ írni.
2017. júl. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Kinek a pénzéből teszed, van e valamennyi fogalma róla, hogy mikor mész-jössz?


Én a kolis szobatársaimnak is szólok ha neadj isten kiveszek pár napot és nem megyek vissza csak a hét közepén.

2017. júl. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!