Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem akarja anyukám...

Miért nem akarja anyukám megérteni, hogy vannak barátaim, csak tőlem messzire? 13/L

Figyelt kérdés

Anyukám megjegyezte, hogy a nyáron ne csak otthon üljek, hanem, h menjek le nyáron a játszóra barátokkal, vagy valami. Nekem ez nem is baj, általában nem is nagyon enged sehova, de most, h elenged, nagyon örültem neki.

Én megkérdeztem, h mikor jöhet hozzánk, nyáron az egyik barátnőm, mert akik barátaim (5-en), kb 10 km-re laknak tőlünk, és jó lenne velük találkozni. De, nem csak ők a barátaim, van egy barátnőm 30 km-re, egy másik, jóval messzebbre, (250 km), de van nagyon jó fiú barátom, aki 200 km-re lakik tőlünk. Mindegyikőjük szülőjét ismeri, és tudtommal se a gyerekekkel, se a szülőkkel nincs baja.

Mivel ők nagyon jó barátaim, ezért jó lenne velük találkozni, de anyum hallani se akar róla. Ráadásul, még nem is azt említettem neki, h jó lenne, ha itt aludna közölük vki, hanem csak azt, h mondjuk egy két órát itt lenne nálunk. Vagyis nem is nálunk, mert a játszón lennénk, de ő így sem engedi meg. Azt mondta, h akkor ők nem is barátaim, csak mert tőlem messze laknak.


Miért nem szeretné, h találkozzak velük? Nem nagyon szeretnék új barátokat, mert nehezen barátkozok, de a közelben nincs is nagyon kivel.


Nem tudom, h mit tegyek, vagy, h hogyan győzzem meg róla. A válaszokat előre is köszönöm!



2017. máj. 21. 21:35
 1/5 anonim válasza:
Szerintem csak felt. Igazabol igy neten keresztul jobban/konnyebben lehet ismerkedni, baratkozni.. De ennek meg van a maga hatranya is.. Mert sose tudhatod ki van a telefon vagy epp a gep elott...mert barki csinalhat egy profilt mas kepeivel,adataival stb...es ha talalkoznal valamelyikkel nem biztos, hogy azt a szemelyt latnad viszont akit te a kepen megismertel... Ha viszont ismered szemelyesen a barataidat akkor probalj meg lemenni te hozzajuk. Hatha ugy elengednek a szuleid. Vagy a barataid szulei vigyek el hozzad a gyerekeit. Es akkor anyud is latja ,hogy mi a helyzet.. :)
2017. máj. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%
Nem barátaid, max ismerőseid, neten nem lehet barátokká kovácsolódni... Ahhoz kellenek a közös élmények, együtt lenni örömben, bajban..
2017. máj. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Jajj, bocsánat, azt kifelejtettem, h a fiú barátom osztálytársam volt, tehét nem internetes barát, ahogy a lány se, őt tábor(ok)ból ismerem, és a szüleink ismerik egymást.



Köszönöm szépen a valászokat!

2017. máj. 22. 16:28
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs, de 10 km az semmi. Beszéljetek meg egy helyet ami mindkettőtöknek nagyjából ugyanolyan "messze" van aztán találkozzatok ott. A 200 meg 250 km még oké azt megértem, de 10? az kb egy 5-10 perces buszút vagy még annyi sem.
2017. máj. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tudom, h semmi az a 10 km, de köztünk nincs semmi, csak autóút, anyum pedig nem enged el hozzájuk :(
2017. máj. 22. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!