Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha az egesz csalado...

Mit tegyek ha az egesz csaladom ingerlekeny csak velem?

Figyelt kérdés
Az egesz csaladom idegbeteg! Mindig velem kiabalnak ha semmit sem teszek akkor is! Multkor anyu mindenkivel orditozott es azt mondta hogynjobb lenne ha elkoltozne/vagy mi elkoltoznenk!Nem szeret es latvanyosan tudatja velem?? Egyszeruen nem birom! Leultem mar vele beszelgetni de neki allt feljebb nem hatott!! Mit tegyek higy legalabb jobban erezzem magam???
2017. júl. 3. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:
A kérdező: Hány éves vagy? Ha 18 körül, akkor lesz majd lehetőséged lassan elköltözni, ha még nem, akkor sajnos el kell viselned őket. Legyél otthon keveset, és sz*rd le őket. 20L
2017. júl. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fú ez elég érthetetlennek néz ki így :D volt egy előző comment is, akinek beszóltam, de úgy néz ki azt törölték, meg a válaszom első felét is 20L
2017. júl. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Legalább mostmár nem egész kommentet törölnek, hanem csak egy részét..



Szerintem vagy az az eset, amikor a kacsa nem tud úszni és a víz a hülye vagy mindenki más hülye és csak a kérdező helikopter...

Érdekes módon ha mindenki egy személlyel konfrontálódik, akkor csak az az egy személy nem szokta észre venni, hogy mi a kapocs, azaz ki a probléma, akinek leginkább kellene...

2017. júl. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Anya beton, apa rózsafüzér. Tesók kereszt. Kés.
2017. aug. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!