Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A kérdés Anorexias voltam. Az...

A kérdés Anorexias voltam. Az egesz csaladom aggodott ertem. Nem menstrualtam. Hullott a hajam, fajt a nyakam, szaraz volt a borom nagyon. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
nehezen de meggyogyultam.Viszont Meg mindig etkezesi zavaraim vannak.A csaladom kepmutato Es ha mondom hogy segitsegre van szuksegem elkezdenek velem orditani.Nagyon sokszorvagyok depresszios, magamba vagyok fordulva olyan akarok lenni mint regen..8kiloval vagyok kevesebb mint a magassagom szoval normalis a sulyom.Megis azt mondjak hogy fogyjak mert kover vagyok.
2017. ápr. 19. 20:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Kik mondják, hogy fogyjál?
2017. ápr. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ok 20kiloval kevesebbek mint a magassaguk(apa 180centi 60kilo Anya 175 Es 55kilo)en vagyok a kivetel 171centi Es 63kilo,mindig csesztetnek,nem felelek Meg nekik.teljesen kivagyok a megfelelesi kenyszertol 45kilos voltam..akkor Meg az volt a baj
2017. ápr. 19. 20:16
 3/12 A kérdező kommentje:
A szuleim
2017. ápr. 19. 20:16
 4/12 anonim ***** válasza:
13%
És ha azt mondják, hogy ugorj le a toronyból, akkor leugrasz?
2017. ápr. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
kivancsi lennel te mit csinalnal ha ejjel nappal ezt hallgatnad Es ha megeszel egy cukormentes sutit az a nap balheja:)
2017. ápr. 19. 20:19
 6/12 anonim ***** válasza:
6%
Kérdező, te nem vagy normális. Menj és szórakoztasd anyukádat az idétlen kérdéseiddel!
2017. ápr. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%

Atyaisten. Anyadnak meg apadnak van etkezesi zavara de szerintem agyzavaruk is van.

Menj el a haziorvoshoz meg egy dietetikushoz, kerj rola igazolast, hogy teljesen normalis a sulyod, es akarhanyszor kezdik a pofazast nyomd az ostoba arcukba.

2017. ápr. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
11%
Trallala, trollolo :)
2017. ápr. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
88%

sosem ertettem, amikor a szulok a gyereken elik ki a hulye elkepzeleseiket, es piszkaljak mindenert, ha eszik / ha nem eszik.... ez ilyen ha van sapka az a baj, ha nincs rajta sapka, akkor az a baj tipusu dolog.

legy eros, ne hagyd hogy megint az anorexiaba zaklassanak a nem normalis dolgaikkal!!

egyel, amit megkivansz, sportolj, normalis sulyod van, ne akarj belebetegedni az o gyokersegukbe! jah, es amint tudsz szakadj ki ebbol a kozegbol!

2017. ápr. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
91%
Engem is mindig cseszegetnek, ha eszek. Régen folyton sírtam, rászoktam hogy éjszaka eszek, mert nappal nem mertem mikor más is látja. Már nem idegesítem magam rajta. Ha valaki beszól mélyen a szemébe nézek és látványosan, élvezettel elnyammogok a falaton. Na ettől eldurran az agyuk, én meg jól szórakozok.
2017. ápr. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!